SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bokser vs Siłacz?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Wy też uważacie że np Kliczko nie miał by szans z takim "Louis Cyr"
Cyr uniósł konia zrobił przysiad z 18 ludzmi na platformie itp. Co prawda Cyr miał 175cm wzrostu ale w karku miał 52cm, udo 72,4cm A Kliczko ma może 2metry ale jest o wiele mniejszy i słabszy więc też myślicie że Cyr zmiótł by obóch Braci Kliczko?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
Taki Kliczko (jeden jak i drugi) by ubił Luisa Cry nawet mając tylko jedną rękę :) Trenujecie coś? Nigdy nie mieliście sparignu z większym koksem, który przyszedł ćwiczyć i chciał pokazać jaki to on jest silny? Jak po minucie pada z wyczerpania ;) To jest całkowicie inny sport. Ja widziałem szczypiory po 60 kg pokonujące na sparingach chłopów co tylko robili siłownie po 100 kg, właściwie to oni sami siebie pokonywali padając ze zmęczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Chcialbym zauwazyc ze jest subtelna roznica pomiedzy sila potrzebna do uniesienia konia a sila uderzenia, jak to bodajze Grzegorz Proksa ladnie zobrazowal w jednym z wywiadow, a szlo to tak: kiedy widze przed soba dobrze umiesnionego zawodnika z sylwetka jak z silowni to wiem, ze krzywdy mi zadnej nie zrobi. :)

Zmieniony przez - JauCh w dniu 2013-07-09 23:21:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
co to za temat ?? co to za pytanie ? DO PIEKŁA Z TYM !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Siła statyczna, a dynamiczna to zupełnie inne rzeczy.. Skoro pytasz o braci K to warunki fizyczne zdecydowanie za słabe, niesamowitym kowadłem też obdarzony raczej nie był, o technice nie wspominając.

Podsumowując pytanie bez sensu.

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
strongman czy inny koksu z silki nie ma szans z bokserem nawet z wagi piorkowej poniewaz koksu moze i ma 50 w lapie ale jego ruchy sa ograniczone a bokser chudzina jest dynamiczny.Droga kwestia to kondycja jestem pewien ze napakowany koles ma mala kondyche niz bokser.a po trzecie to technika kazdy wie ze bokser wyprowadza cios technicznie sila to u niego drugorzedna sprawa.Koksu bedzie walil na prawo i na lewo sam robiac sobie krzywde.takie jest moje zdanie na ten temat.na koniec chcialbym dodac ze nie mam nic do ludzi chodzacych na silownie (sam chodze) szanuje ich i mam do nich respekt:Dpozdrawiam bokser98
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
strongman czy inny koksu z silki nie ma szans z bokserem nawet z wagi piorkowej poniewaz koksu moze i ma 50 w lapie ale jego ruchy sa ograniczone a bokser chudzina jest dynamiczny

60 kg chudzina vs 110kg chłop? Dobry przykład dałeś już widzę jak szczypior urywa głowę typowi prawie 2 razy cięższemu od niego.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Mayweather podobno sparuje z kolesiami z CW.co do tego kolesia to on żadnego konia nie podniósł w przysiadzie nie wiem gdzie to wyczytałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
ludzie piszecie siła, kondycja, szybkość ale panowie przede wszystkim UMIEJĘTNOŚCI!!!! jakie umiejętności walki ma gościu, który pół życia spędzi na dźwiganiu a jakie koleś który x lat sparował i trenował boks. Smieszne tematy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
Skorpion masz racje bokser nie uniesie kolesia z silowni ale nie chodzi o to kto kogo uniesie i walnie o ziemie tylko kto zada wiecej precyzyjnych/technicznych ciosow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
bokser98 gdzie 4rScorpion wspomina coś o "uniesieniu kolesia z siłowni"?.
Techniczne ciosy w sytuacji ulicznej? Daj spokój..

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 710
Jak ten koleś pewnie ledwo chodził, nie mówiąc już o poruszaniu się na ringu, spuchłby bo dwóch minutach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siły lądowe

Następny temat

Trening bokserski

WHEY premium