SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blokada psychiczna.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Chodziło mi bardziej o to, że zjadłem taką kolacyjkę "kobiecą" a jestem najedzony jakbym zjadł co najmniej 4 pizze.

Powinienem z 2-3 takie porcje wszamać i wtedy mógłbym powiedzieć, że jestem mega pełny. O to mi chodziło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
aa . Sory , rozkojarzony jestem dzisiaj na maksa

Powoli do przodu a bd coraz więcej i więcej jadł

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Oczywiście, że ćwicząc bedziesz spalał kalorie, ale zauważ, że spadła Ci masa mięśniowa. Jak ty chcesz przytyć nie ćwicząc, to co zależy Ci na złapaniu fatu?

Zaczniesz ćwiczyć zobaszysz jak rozruszasz metabolizm będziesz chodził wiecznie głodny wtedy będziesz sam się rozglądał za jadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra kolacyjka, oby tak dalej brachu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
pawel1235

Ty też masz widze problem - wnioskuje z profilu Ty sexoholiku

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 678 Napisanych postów 1617 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26653
Posiłki ok i smakowite. Jednak piszesz ze po nich czujesz sie b. syty. Oczywiscie trzymaj diete dane posiłki i je zwiekszaj, lecz na polecałbym Ci jeszcze zrobić ogólne badania ( Hemoglobline, OB, mikro imakroelemnty) ogólnie najlepiej cała morfologie krwi i na... robaki, pasozyty ewentualnie tasiemca. Te paskudzctwa siedza w wielu ludziach. Wystarczy poszukać na necie o obiawach i skutkach zagrozen ich niesiacych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179




Cieszę się, że wczoraj weszły tylko 2 bułki, bo ich stanowczo za dużo pochłaniałem. Jest znacznie więcej lepszego jedzenia, które muszę wprowadzić na śniadania/kolacje aniżeli te bułki ..

No może macie racje, że kolacja była ok. Smakowała jak najbardziej, no, ale prawdziwy facet musi znacznie więcej zjeść na kolację. Przynajmniej owa jajecznica w moim przypadku powinna być na jakimś boczku/szynce.

Zakupiłem wczoraj musli w tesco. Połasiłem się na cenę - 5zł/350 g. Godzinę temu zrobiłem sobię taką porcję. Nie mam bladego pojęcia ile gram sie mieści w takich 5-6 łyżkach stołowych. Pewnie gdzieś z 50/60 ? Ostatecznie zjadłem, ale reszte wywaliłem czyt. reszte paczki, ponieważ były tak bardzo słodkiego, tak dużo cukru tam wyczuwałem, że już nie mam zamiaru robić następnych porcji, czy też kupować znowu te same. Jakie platki musli sobie moge kupić, żeby szamać, a nie były słodkie? Przynajmniej nie tak bardzo .. Sam cukier tam było czuć ..

Wrzucam zdjęcia. Jedno z wczoraj wieczora, i jedno z dziś rana. Lekko wygięty w lewo, aby ukazać moje jakże "umięśnione" plecy ...



Zmieniony przez - Regenat w dniu 2011-07-02 05:37:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"pawel1235

Ty też masz widze problem - wnioskuje z profilu Ty sexoholiku "

- W sumie może i tak... Nie da się bez tego żyć, ciężko sobie odmawiać przyjemności kiedy jest okazja.

Ale to przecież topic nie o mnie
Sorry za offtop Regenat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie ma problemu :)

Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje i nie wiem czy to też jest od tego. Mianowicie pogoda jaka jest, taka jest, i każdy to widzi. Jest jakieś 15-20 stopni, ale nikomu z domowników nie ma zimno, tylko mi. Tylko mnie przechodzi gęsia skórka z zimna. W nocy tak samo, pod kołdrą, piździało mi nieziemsko. To, że mi zimno, to też jest zależne od Anoreksji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osłabiony organizm ma problemy z utrzymaniem właściwej temperatury, a przecież cieniutka warstwa tłuszczu pod skórą przeciętnego człowieka działa jako izolator cieplny i chroni m.in. przed zimnem. Ty nie masz takiej izolacji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie jelit a treningi?

Następny temat

Problemy po koktajlu

WHEY premium