SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blokada psychiczna.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po tej kanapce nie ma już śladu. Spokojnie możesz zjeśc ten jogurt, bez żadnych obaw. Wrzuć do niego jakieś płatki jeśli możesz, albo popij nim jakąś bułkę. Na zdrowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
https://www.sfd.pl/Sernik_w_10_min-t628750.html  może sie skusisz? Tylko (jak byś robił) daj coś jeszcze do tego (jakieś truskawki , jogurt , obojętnie co byle by Ci smakowało i nie było też bardzo niskie w kcal.

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179




kasztan - dziś robię ten sernik z przepisu grubasa :) Może coś z tego wyjdzie.

Dodaje 2 zdjęcia brzucha. Jedno na luzie, drugie napięte. Tłuszczyk się gromadzi ...

Zmieniony przez - Regenat w dniu 2011-07-05 15:18:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
z 3% bf na 3,1%
To tak zartem. Zdjecie robiles w takiej pozycji, ze faldki Ci sie robia, bo sama skora ma swoja grubosc i tluszczu to tam nie widac.

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2011-07-05 15:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Od razu po obiedzie robiłem te dwa zdjęcia. Jutro rano chce zrobić kontrolne na czczo.

Ogólnie słabo się czuję. Czekałem na busa dziś 20 min na przystanku. Jak już wysiadłem u siebie i wczłapałem się na drugie piętro - myślałem, że zaraz zemdleję. Może tak duszno się zrobiło, a ja w t-shirt i koszuli .. Eh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179












Zdjęcia robione dziś rano na czczo.
No i dlaczego mi się wydaje, że zgrubłem jak nic się nie zmieniło? Dlaczego mi sie wydaje, że mam ciągle wiekszy brzuch ... Najbardziej wkurza ten "drugi podbródek".

PS. Pytałem już w dziale odżywianie, ale nie uzyskałem odpowiedxi na moje pytanie. Co mogę dodać do 1L maślanki nat, 2-3 nektarynek, aby wyszedł mi bardziej gęsty jogurt, niż pitna maślanka?



Zmieniony przez - Regenat w dniu 2011-07-06 05:15:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz dodać te nektarynki. Będziesz miał pysznego i zdrowego drinka. Mógłbyś mieć wątpliwości, gdybyś chciał do tej maślanki dodać funt kiełbasy, ale owoce i "mleczne rzeczy" zawsze się dobrze komponują.

Nic nie "zgrubłeś", jesteś cienki jak sztacheta wyrwana z płotu. Masz ten "podbrudek" bo masz niezbyt wystającą szczękę, a poza tym tak układasz głowę, że sam się robi.

Powiem Ci jedno, masz ku**wsko wąską talię w porównaniu do szerokości barków. Za***ista sprawa. Jak dojdziesz do siebie i przypakujesz, to laski same będą przed Tobą ściągać majtki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Paweł ja to widzę, że jestem chudy jak szkapa, ale czuję się bardzo gruby :/ tzn czuję, że mi brzuch rośnie, że tłuszcz mi się tam gromadzi ... To choroba eh.

Od 6.08 na dwa tygodnie jestem sam na chacie. Do tego czasu chce zebrać sobie jakieś fajne przepisy na obiady. Będę je tutaj wklejał do sprawdzenia

Co do talii, na wysokości pępka mam od 72 do 74 w zależności od tego czy mierzę na czczo czy po jedzeniu jakimś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wszedł właśnie jogurt naturalny 420g + nektarynka.

Kurde masakrycznie zimno mi jest! Ręce zmarznięte, gęsia skórka z zimna. Siedze w biurze w bluzie, pod sobą mam włączony grzejnik, a mi zimno !! Koleżanka to siedzi w krótkim rękawku i mówi, że tu jak w saunie i czy mi na prawdę tak zimno. A zimno jak na alasce (:D).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 666 Napisanych postów 1606 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26515
Regenat stary zrób sobie badania na pasozyty, tasiemca ( to juz b. jest czasochłonne badanie z kwi) chodzi mi o wyniki 2 tyg. sie czeka lecz warto. Nie pokoi mnie to ze szybko łapiesz uczucie sytosci i tak wczesne nie dosypianie rano.
Jezeli wszystko wyjdzie ok, nadal jedź z dieta lecz konsekwentnie i nie bój sie kalorii. Im wiecej tym lepiej..
3maj sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie jelit a treningi?

Następny temat

Problemy po koktajlu

WHEY premium