SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blokada psychiczna.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy czy masz słone czy łodkie
Ja dodaje masło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15963
a są słodkie masła orzechowe?! :D

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak zrobisz samemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
regenat, lepiej żeby wyszło coś poważnego niż żeby dowiedzieć się o tym za późno

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Posiłek 1 - 4:30

50 g Nestle Musli Granola - 207 kcal
250 ml Maślanki Nat. Mrągowska - 113 kcal

~ 320 kcal

Co do tych płatków.. nie były jakieś ekstra. Za dużo kulek zbożowych. Jeszcze ich starczy na 4/5 porcji i już potem tak jak pisałem, będę sam komponował musli. Dzisiejsza porcja składała się z 5 łyżek stołowych średniej wielkości, więc myślę, że jakieś 50 g wyszło. Jakieś 20 min po zjedzeniu pojawił się ból brzucha.

Najbardziej denerwuje mnie fakt, że nie zależnie o której bym nie poszedł spać, budzę się 4:30/5:00. Muszę wtedy zjeść i godzinę później idę dalej spać gdzieś do 8:00 - następnego śniadania. Czy to jest zdrowe? Zjedzenie i pójście dalej spać? Czemu ja nie mogę normalnie pospać gdzieś do 7:00 gdzie o 7:30 zjem pierwsze śniadanie, później 10:30 i o 13:30 obiad. A nie, wstaję i jem 4:30, później 8:00 - i przez tak wczesne śniadania jestem zmuszony jeść obiad 12/12:30 ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179




Jakie macie zdanie o takich sałatkach? Mogę sobie ją wszamać na kolację np ? Ma coś ok. 260 kcal, więc chyba troszkę za mało jak dla mnie, tak ?
I jak się ma sprawa z feta? Można szamać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można
Ja bym dorzucił jakieś mięso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
oj kolego, ja tu widze dluga droge do ogarniecia sie. I nawet nie tak bardzo jsli chodzi o sam fakt jedzenia/niedojadania ale w sposobie myslenia i wiedzy na temat zdrowego odzywiania.

Teraz musze sie zajac innym przypadkiem ale po poludniu juz ci cos konkretnego napisze. Na razie: tak, ta salatka moze byc, tobie ser feta nie zaszkodzi.
Po drugie - unikaj produktow light. Maja w sobie zbyt duzo chemii. Owoce jak najbardziej, ale sok owocowy to ty sobie sam wyciskaj, olej hortexy i inne badziewia. A najlepiej sok warzywny. Po trzecie, na sniadanie olej to musli, lepiej zjedz jajka i moze byc do tego ta grahamka (z maslem, nie z margaryna czy innymi produktami maslopodobnymi). Do tego tran, moze byc w kapsulkach albo omega 3 w kapsulkach. I warzywka.

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko fety nie jedz za często bo ma dużo soli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ooo może jak mi się już uda wciskać więcej kcal, to do takiej sałatki np. na obiad/kolację, bądź posiłek między obiadem, a kolacją - dorzucę 50 g kawałków z kurczaka ?:)

No raz na jakiś czas (2 razy w tygodniu) pewnie nie zaszkodzi, a w takiej sałatce dużo takiego sera nie ma przecież.

Mayu - właśnie czekam na Twoją konkretną wypowiedź, bo zauwazyłem, że coś z psychologii się znasz. Wiem, że to będzie długa i ciężka droga, ale wczoraj zrozumiałem (w sumie dzięki Dawidowi, ale i nie tylko ;) ), że niszcze organizm, jestem za słaby, nie mam na nic sił, i powoli organizm umiera. A przecież mam całe życie przed sobą.

Ok, postaram się już nie kupować produktów Light. Tak wiem, że one są strasznie przetworzone, ale kieruje/kierowałem się głównie ilością kcal/100g. Olać te musli z Nestle? Czy całkowicie olać musli, nawet te które sam skomponuję?

Czekam na Twoją po południową wypowiedź z niecierpliwościa.


A jutro sądny dzień. Badania. Strach jest nieziemski, no, ale cóż .. Trzeba działać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie jelit a treningi?

Następny temat

Problemy po koktajlu

WHEY premium