SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapalenie jelit a treningi?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
Witam,
Od roku juz niestety nie trenuje, w tym czasie mialem kolonoskopie gastroskopie i inne badania. W tym czasie schudlem 10 kg. Przed choroba trenowalem jakies 14 miesiecy. Jednak czuje sie troche lepiej, mam w koncu diagnoze (przewlekle zapalenie jelit) do szpitala ide niedlugo i po wyjsciu chce juz normalnie trenowac i odrobic moja wage.
Jestem ciekaw czy ktos tu z forum ma takie problemy (choroba pomiedzy wrzodami a crohnem) i jak trenuje, co je i jak ze suplementami diety? najbardziej interesuja mnie takie odzywki jak gainer kreatyna i boostery. W sensie czy przy zapaleniu jelit nie powoduja skutkow ubocznych..

Druga sprawa jak odzywki stoja rok, zamkniete, to czy moge je dalej brac czy juz do kosza?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Najpeweniej pytać "ogarniętego" lekarza.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
chyba wiadomo co mi lekarz odpowie, dlatego pytam was, moze ktos ma tez taka chorobe :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak rozgrzewki i ból

Następny temat

Blokada psychiczna.

WHEY premium