SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754
Witam! Od dziś zaczałem biegac, mam na celu spalić tłuszcz z brzucha. co powinienem robić aby to się udało? Biegam okolo 40 minut, siłownia 1,5 h, Biegam o 21, jeżeli się da to rano naczczo, ostatni posiłek o 18, ograniczam słodycze, pije duzo wody coś zmienić?

Pozdrawiam

"I'd love to go back to when we played as kids..."

Moja siłownia: http://www.sfd.pl/temat172404/

"I'm not saying I'll change the world,but I guarantee I'll spark the brain that will change the world. So keep your head up. Do what you've gotta do. And then inside of you, I'll be reborn."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 324
Aerobiczna 6 Weidera.

Ewentualnie ABS.

Pozdro

Gdyby kózka kwiecien plecien to by slimak h** ci w dupe ;d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754
Chodzi o to, że mięsnie mam tylko są po tkanką tłuszczową I A6W chyba nie pomoze

"I'd love to go back to when we played as kids..."

Moja siłownia: http://www.sfd.pl/temat172404/

"I'm not saying I'll change the world,but I guarantee I'll spark the brain that will change the world. So keep your head up. Do what you've gotta do. And then inside of you, I'll be reborn."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 324
wiesz... kazdy mam miesnie brzucha... tylko jednym je widac, a u innych jak u ciebie sa shcowane pod warstwa tluszyczku, to po pierwsze...

po drugie... zrob dokladnie A6W i powiedz wtedy jakie wyniki :)

Pozdro

Gdyby kózka kwiecien plecien to by slimak h** ci w dupe ;d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754
już kiedyś robiłem doszedłem do 20 któregoś dnia... i nic...

"I'd love to go back to when we played as kids..."

Moja siłownia: http://www.sfd.pl/temat172404/

"I'm not saying I'll change the world,but I guarantee I'll spark the brain that will change the world. So keep your head up. Do what you've gotta do. And then inside of you, I'll be reborn."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 324
to skoro twierdzisz ze A6W nic Tobie nie daje to zrob se ABS i dorzuc jakies aeroby

Pozdro

Gdyby kózka kwiecien plecien to by slimak h** ci w dupe ;d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Wszystko ok. tyllko musisz sie liczyc ze nie tylko na brzuchu spadnie Ci sadełko

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
a6w o tylek potluc jesli jestes otluszczony
dieta+silka+aeroby i bedzie ok
nie musisz trzymac sie ost posilku o 18, historia z kolorowych gazet
zjedz ostatni posilek np 100-150g sera bialego chudego, na godzine-1,5 przed snem.


Pozdr.

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka tarcza do hamulca ...

Następny temat

NBA Slum Dunk - macie jakies filmy ?

WHEY premium