SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps po treningu pleców!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501
Proszę o radę.Mam problem z treningiem bicepsów,bezposrednio po treningu pleców.Mięśnie przedramion sa tak opuchnięte,że mam problem ze zgięciem ręki nawet z najmniejszym ciężarem.Macie tak samo?
Czy mozna ten stan zlikwidować ćwiczeniam rozciągającymi?
Kiedys tego nie miałem,pojawiło się gdy zacząłem trenowac większymi cięzarami na plecy.Co zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
skoro masz "spracowane" łapy po plecach to masz złą technike.
wiadomo ze bice pracuja przy plecach ale ja robie te partie razem i nie nazekam na takie cos. a fakt faktem ze po calym treningu nawet zakwasow niemam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501
Możliwe,że masz rację.Wielu moich znajomych ma podobne "dolegliwości".Może za mocno zaciskam dłonie na drążku?Problem leży w przedramionach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
Bardziej anagazuj mm. grzbietu podczas cwiczen tej partii, ale to przyjdzie z czasem. Jesli jest ciezko to rob biceps w inny dzien np. zamien z tricepsem, ktory nie jest zaangazowany w trakcie cwiczenia mm. grzbietu.

Zmieniony przez - Raptor85 w dniu 2007-05-22 14:14:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1493
ja czuje po treningu biceps plecy i przedramie ale podczas dalszego treningu daje rade zrobic cwiczenia na bic i przedramie tylko nie wiem czemu np przy podciaganiu sie na poreczy za karka nie odczuwam tak mocno plecow jak przy innych cwiczeniach a podobno podciaganie to podstawa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501
W dniu,gdy nie udało mi sie przećwiczyć bicepsów bezpośrednio po treningu pleców,przychodziłem do domu i tam trenowałem biceps,tylko,że znacząco zwiększałem liczbę serii w treningu nawet do 20.Kac moralny po niewykonaniu treningu:(.Powiem szczerze,że dawało to rezultaty,ale zżerało czas bo 20 serii na biceps to ok.godziny.........a jeszcze,nauka,uczelnia itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5386
mialem podobny problem gdy robilem 8 serii cwiczen opartych na sciaganiu wyciagu gornego (najpierw do karku pozniej do klatki). po takim treningu plecow nastepujacy po nim trening bicepsow nie byl na tyle efektywny na ile powinien. wina tego byly zmeczone przedramiona - generalnie napuchniete wszystkie miesnie odpowiadajace za prace dloni: prostowniki i odwodziciele palców. wydaje mi sie ze przyczyna tego jest duza ilosc serii przy ktorych palcami utrzymujesz wzglednie duzy dla nich ciezar robiac plecy (porownywalnie wyciskajac na lawce sztange jedynie opierasz o zablokowane w nadgarstkach dlonie i wtedy nie ma problemow).
radze ci wiec:
- popraw sile przedramion
- sciagajac drazek do plecow od samego poczatku staraj sie utrzymywac rece tak by lokcie znajdowaly sie za tulowiem (musisz usiasc dokladnie kregoslupem pod likna)
- ewentualnie jesli nie czujesz grzbietu zrezygnuj z wyciagu na rzecz podciagania

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501
Faktycznie wykonuje takie ćwiczenia jak opisałeś.Skorzystam z twoich rad, w końcu miałes podobny problem,więc najlepiej wiesz .Ode mnie sog!
Dzięi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5386
ciesze sie ze moglem pomoc
ale sog cos nie wszedl

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
Jak mogl wejsc jak nie ma abonamentu

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5386
przeciez napisalem ze nie wszedl! grrr...

only a king would do anything to protect the kingdom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parę słów na temat treningu!!!(subiektywnie)

Następny temat

PYTANKO PYTANKO MAM PYTANIE

WHEY premium