SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps jakiś krzywy :/ o co chodzi >? Proszę o porady

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14462
daj link bo zamiast foty jest maly kwadracik z czerwonym X na srodku:F

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szczerze mówiąć -ja tu widze ogólny brak widoczności.
jedyne co to faktycznie budowa i kształt bicepsa nie za ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
nie jest dobrze. może zmień ćwiczenia, i nie katuj tak ostro

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
latami cwiczysz ? ;x

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
No właśnie ja na prawdę nie mam pojęcia o co może chodzić..

Katować to go nie katuje ale jak się nieraz w****iałem na jego wygląd to go katowałem bo myślałem że go cze ba dobrze przećwiczyć żebym go poczuł... ale cóż mi z tego wyszło tylko łapa była napuchnięta.. i ćwiczyłem tak kilka miechów i nic mi to nie pomogło

Niektórzy z was mi pisali żebym go otłuścił ale sami sobie pomyślcie jeżeli ktoś ma masę na łapie to jakoś i tam powinien być zarysowany biceps ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
moze za slabo rozbudowana glowa zewnetrzna bicepsa? uginanie w waskim chwycie, modlitewnik, mlotki...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
może za słabo rozbudowana głowa zewnętrzna bicepsa? uginanie w wąskim chwycie, modlitewnik, młotki...?

hym nie bardzo rozumiem jak bym miał rozbudować głowa zewnętrzna bicepsa? jakie masz namyśli ćwiczenia wykonywane..

a uginania w wąskim chwycie ćwiczę młotki też
rzadziej modlitewnik ćwiczyłem ale podobno na modlitewniku dobrze właśnie kształtuje się biceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
on ogolnie jest maly, zalany troche tluszczem, popracuj nad jego ogolna masa potem bedziesz sie martwil definicja, bo ciezko jest modelowac cos czego prawie nie ma...
ps. zdjecie wszystkiego nie przedstawia takze ciezko okreslic jak on w calosci wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
Ale ja chciałbym się dowiedzieć jak mam go zacząć ćwiczyć może jakiś rozpisany trening który by poskutkował na jego ogólny zarys i wygląd..

A może być to związane z genetyką ? bo mój ojciec ma podobną budowę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Poczytaj o treningu armageddon.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka - trening długofalowy

Następny temat

Ciezki powrót do formy.

WHEY premium