SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps do wakacji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3623
Bo bardzo mi na tym zależy ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
zgadzam sie z rafalm. nie tylko biceps jest wazny ale tez triceps który jest wiekszym mięsniem od bicepsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
35 w bicepsie to się mówi potocznie zobacz ze jak mierzysz obwód to też triceps obejmujesz miarą, od diety zależy czy te 35 cm to bedzie miesien czy tluszcz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Jak już napisał anubis84 potocznie miara bicepsa jest to obwód nie samego bicepsa ale bicepsa i tricepsa trenuj go też i staraj się nabierać masy mięsniowej,która jest niezbedna do zwiekszenia obwodu twoja dieta powinna zawierać np: ryż,makaron,chleb razowy,ryba,pierś z kurczka,jajka. Oczywiscie tez sama dieta nic ci nie da trzeba ostro trenować duzy ciezar mało powtórzen np: 3-5powtórzeń/Seria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3623
3-5 powtórzeń to nie bardziej na siłę ? Jak radzicie ?
Obecnie robię :
Klata-Triceps
Wyciskanie francuskie hantla oburącz 12/10/8
Wyciskanie francuskie sztangi na leżąco 12/10/8/6
I tu 2 serie różniej na dobitkę.A
Środa Plecy i Bic.
Uginanie ramion ze sztangą 3s 12/10/8
Uginanie na modlitewniku 4s 12/10/8/8
Albo uginanie ramienia z hantlem w opadnie albo ,,21" 2 serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie to większe ciężary wpływają pozytywnie na rozbudowę masy mięśniowej poza tym nie możesz ćwiczyć tylko kilku partii, najlepiej trenuj je wszystkie by zachować potem proporcję a ćwicząc cale ciało bardziej jakby wymuszasz na organizmie nabieranie masy. Według mnie dla nabrania lepszej masy w ćwiczeniu powinieneś wykonywać 2-3 serie rozgrzewkowo- pompujące dany mięsień po czym przechodzisz do 2 serii na ciężar w którym zdołasz wykonać od 6 do 8 powtórzeń. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3623
Ale ja dopiero ćwiczę jakieś 4/5 miechów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie szkodzi każdy kiedyś zaczyna z początku używaj mniejszych obciążeń. Jako że jesteś początkujący przyrosty do pewnego czasu będą szły znacznie lepiej jeśli to będzie ustawało lekko zwiększysz ciężar podciągniesz dietę a efekty będą na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3623
Więc jaki trening radził by mi pan ? Odnośnie ćwiczeń mógłby mi to pan rozpisać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym "panem" to lekka przesada jeszcze bardzo młody jestem ;p. Napisz na moje gg podane w profilu zobaczymy co da się zrobić. Napisz jutro ok godziny 20 bo dziś już niestety nie będę siedział przy komputerze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ćwiczyć łydki??

Następny temat

Potrzebna pomoc obeznanych ludzi

WHEY premium