SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3832
Siema,
- uginanie przedramion ze sztangą prostą
- nzprzemienne uginania przedramion ze sztangielkami chwytem młotkowym

Czy te dwa ćwiczenia w czterech seriach każde dadzą wystarczający bodziec do rozwoju bicepsów komus ćwiczącemu dwa lata? Bicepsy ćwiczone są na jednej sesji z klatką i tricepsem więc nie są mocno "zajeżdżone" jak by to miało miejsce gdy bym je łączył z grzbietem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
razem z klatka i tricem ??? jaki masz rozklad na ile dni ?

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
lepiej jakbys biceps cwiczyl w dzien z plecami... napisz cos wiecej o sobie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3832
Pakuje ponad dwa lata dobra dieta i suple też jak jest kasa. Za***iście nie lubie ćwiczyć pleców z bicepsem bo mam słabe wyniki po takim cyklu, czasami po 2 miechach nie widze róznicy w łapie. Rozkład mam nastepujacy:

DZIEŃ 1 PLECY I BRZUCH
DZIEŃ 2 NARAMIENNE,CZWOROBOCZNE I BRZUCH
DZIEŃ 3 WOLNE
DZIEŃ 4 UDA,PODUDZIA I BRZUCH
DZIEŃ 5 KLATKA,TRICEPS I BICEPS
DZIEŃ 6 I 7 WOLNE

ILOSĆ SERI NA PLECY I KLATE 15
NA NARAMIENNE 13 + 4 NA KAPTURY
NA UDA 17
NA ŁYDKI 7
NA TRICEPS 10
NA BICEPS 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3832
Czasami łącze triceps z bicepsem w super serie. A i nie dodałem że 5 dnia też robie brzuch. Jakoś to przeoczyłem i nie napisałem. Treningi nie trwają więcej niż 90 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Nie slyszalem zeby nie wchodzilo jak sie robi z plecem bic no ale moze akorat byc tak u ciebie wiec cwicz tak jak cwiczysz jezeli daje ci to efekty

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3832
nikt jeszcze nie odpowiedział mi na pytanie czy te dwa ćwiczenia dadzą odpowiedni bodziec do rozwoju obydwu głów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
tego czy dadza ci odpowiedni bodziec nie powie ci nikt bo kazdy organizm reaguje inaczej... najlepiej sprobuj pocwiczyc tak przez pewien czas jak nie zauwazysz nic to zmien cwizenia badz przeplataj je z innymi ja np na bica wykonuje okolo 14-15 serii a cwicze go razem z plecami ale kazdy trening rozni sie od poprzedniego o przynajmniej jedno cwiczenie bo staram sie jak najbardziej urozmaicac treningi zeby dawac wciaz nowe bodzce do rozrostu i nie narzekam na brak przyrostow... pozdrawiam

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3832
ok, dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sklep z ciezarami w wawie

Następny temat

plan

Wiecej