SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialka Jakie wybrac

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
A mam pytanie czym sie ruzni koncentrat od izolatu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koncentrat zawiera okolo 80% bialek i ma bv blisko 104, zas izolat to 90% z bv 160.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
pozatym izolat szybciej sie wchlania i nie zawiera laktozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
izolat jest lepszy ale na nigo trzeba miec naprwde troszke kasy, jest przydatny glownie przy rzeźbie i to gdy przygotowujemy sie do zawodów albo cos w tym stylu gdy liczy kazdy gram ww, w innych sytuacjach lepiej brac tansze bialka

bialko jaja z bialkiem serwatkowym jest dobre i polecam takie - sp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biorac pod uwage bv, to warto dolozyc pare zloty i kupic izolat..
Kupujac 2500g bialka roznica w cenie to zaledwie 38zl

Do tego nalezy jeszcze dodac wyzsza ilosc bialek o 10% w izolacie, co stosunek cen zmniejsza do ok. 18 zl..


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-27 16:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
Tak myslalem bo ostatnio takze jadlem izolat i bylem zadowolony z efektow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Byles zadowolony z iso hm napewno to zasluga dobrej diety ,ale sam musze przyznac ze biorac isolat mialem ogolnie lepsze samopoczucie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
To było moje pierwsze bialko ja jestem zalany fetem ale po nim moja sylwetka sie poleprzyla no dietka byla bialkowa duzo wyrobow mlecznych serow, mleka , a wszczegulnosci jogortow i bananow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Polecam SP80. Białko sojowe nie jest pełnowartościowe. Brakuje mu bodaj 2 ważnych amonokwasów (nazw nie pamiętam). To już taka cecha białek roślinnych, w ogóle wszystkich. Izolatu też nie polecam - to bardzo dobre białko, wysokie BV i stąd bardzo uważnie trzeba dawkować, by je maksymalnie wykorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiad akurat moge ci powiedziec iz bialko sojowe ma wszystkie aminokwasy wedle najnowszych doniesien ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAJLEPSZY ANTYKATABOLIK

Następny temat

Dieta ludzi starszych

WHEY premium