SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODWYŻKA CEN BIAŁKA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
Czy to prawda co tutaj piszą ?
https://www.sfd.pl/Ceny_białek__prognozy-t641969.html

Czy Oli tez zamierza w najbliższym czasie podnieść ceny białka

Bo jak tak to ja robię konkretny zapas !

Jak to będzie naprawdę ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na postawione pytanie nie jestem w stanie odpowiedziec
mamy kilka nowych bialek dopiero co wprowadzonych na rynek

a co do zapasow - osobiscie bialka nigdy u mnie nie za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Jeszcze nieoficjalne info ale ceny faktycznie mają iść w górę.
W ciągu najbliższych dni wszystko się wyjaśni o czym poinformujemy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2525
jakto ktos wczesniej powiedzial w TV ceny wzłosną tylko o kilka głoszy dziennie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Tak jak pisze Biniu - zapas białka to żaden poroblem, więc sam nabędę pewną ilość w niższej cenie, bo widzę, że podwyżka jest nieuchronna....

A nowości i tak mają ceny wysokie, więc gdybym musiał zapłacić za Mega Stron Protein 200 czy ponad 200 zotych to bym to poczół.

A nie zamierzam przechodzić na jakieś My Fusion, gdzie mam 50/50 białko i węgle....

Dzięki vesuvius za czujność i za info.... SOG

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
My Fusion
ma mniej białka niż 50%
tylko na etykiecie to aż tyle.

Jak kogoś stać to niech sprawdzi za 100zł
w pierwszym lepszym laboratorium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
a co powiesz o kolejnym popularnym białku jakim jest białko Whey Gold Standard 100% - mówią że jedno z pewniejszych.
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
mam nadzieję że drastycznej podwyżki nie będzie, myślę że jak ktoś się przekonał do danego produktu a i tak ma kupić jakieś białko to i tak pozostanie przy sprawdzonym produkcie i nie będzie na siłę szukał jakiegoś tańszego nie zawsze pewnego białka.

Zawsze można zrobić mały zapas, sam chyba zaopatrzę się w jakiś mały zapas ProLonga na zimę

Zmieniony przez - marcellll w dniu 2010-09-07 05:38:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
optimum śmiało można brać
natomiast większość z USA trzeba oceniać ostrożnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
musclework , 100% białek olimpa pochodzi od najlepszych ,renomowanych , światowych dostawców z którymi Olimpa od wielu lat łączą kontrakty,nie wprowadzaj w błąd .
Żaden producent surowca whey z Polski nie jest w stanie zabezpieczyć ani ilości ani jakości dla fmy OLIMP.
Poza tym skąd się bierze surowiec i jaki ma to wpływ na podwyżki ma najmniejsze znaczenie ,windowanie cen surowców białkowych na rynkach wynika z trendów cenowych na rynkach światowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anabolic Amino 9000

Następny temat

Creatine Xplode powder

WHEY premium