SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko jaja kurzego w proszku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3121
A czy ktoś z Was tego suszonego białka próbował? Ja wziąłem z rok temu od kumpla 5 kg. Za***iste, tanie białko. Podejść robiłem kilka. Z wodą, z mlekiem, słodzone, z mielonym bananem, zmieniałem proporcje koktajli itd. Zwykłe odżywki mają czasami paskudny smak i trzeba je wciągnąć najpierw parę razy, żeby się przyzwyczaić. Później nawet nieźle smakują. Ze suszonym białkiem nie mogłem. Za każdym razem - odruch wymiotny. No, nie dało się.



JACEK

JACEK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
jak bym nie próbował to bym o tym nie pisał...a smak no hmmmmm......fak,ale są gorsze rzeczy...

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Doctor !
Jak robisz to białko, aby je wypić ?
Czego dodajesz ?
Dla mnie to białko jest do d*py w smaku !!!

Trzymajcie się...Pozdrawiam !!
BURNER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze sprobojcie dodawac np. do omletow?
Taka sugestia - ja jeszcze nie probowalem..

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak jest z tym białkiem w proszku? Ile kosztuje?

Łysy z Nysy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
czesc ziomale.od tygodnia biore bialko w proszku ovovita.mam patent na zly smak.do szejkera daje stolowa lyszke bialka 30g,cukier i do smaku kakao rozpuszczalne,rozrabiam w mleku o temperaturze pokojowej.jest wtedy do wypicia. bialko kosztuje ok.40zl. za kilogram w 100g masy jest 83-86g bialka,6-8g wenglowodanow i troszke tluszczu.bialko jest odcukszone.czekam na efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Tam na 1 stronie jak ktoś pisał tą cene to sie walnał bo hurtownia wysłała info że worki sa 25 kg , a cena 34 zł za kilogram razem 850zł. Co do Pana powyżej cukier , kakao no na bank , ale nie na tym forum . Wychodzi 3.40 za 100gr inaczej mysle ze taniej wyjdzie kupno całych jajek, ugotowanie, oddzielenie białka od zoltek i wywalenie zoltek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ostrowia wychodzi podobnie cenowo, wiec po co sie meczyc piciem bialka, ktore kupiles?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
w jednym kilogramie jest 340szt.bialek z jaja kurzego o wadze 60g.to mnie przekonalo ze w 100gramach mam 34 bialka.ekonomicznie myslalem.czuje sie narazie dobrze.idzie sie przyzwyczaic do smaku.to bialko stanow tez skladnik odzywek tak bynajmniaj podaje producent ovovita.sa opakowania 10kilowe tylko trzeba popytc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
kupujac proteiny renomowanych firm kupujemy puszke,zdjecie supermena i dobrze dobrany smakowo produkt.ale ale jest dogi.sam dobieram smak do swojego bialka i mam nadzieje na efekty.nie zawsze wszystko dobre dobrze smakuje.wiem otym aby nie przeginac z bialkiem bo ich nadmiar staje sie toksyczny dla czlowieka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed wakacjami ...

Następny temat

Dieta kwaśniewskiego - teraz cud - ale co potem?

WHEY premium