SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1427
witam
mam pytanko... czy w jednym posiłku moge dostarczyc 60g białka?? czy nie jest to za duzo na raz?? dodam jeaszcze ze jest to posiłek potreningowy a zarazem kolacja, lecz nie ostatni bo na noc biore białko prolongatum... a wiec składa sie on z 200g twarogu chudego i 500g jogurtu beztluszczowego do ktorego sypie płatki owsiane... (około 70g) razem takie cos wynosi 60g białka i 110g ww. moje dzienne zapotrzebowanie na białko to 140g na ww 400g wiec jak moze byc tyle białka na raz??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ozywiscie taka ilosc to mniej wiecej max jaki sie dopuszcza a po treningu mozesz tyle spokojnie lykac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
można ale lepiej rozłożyć i w kazdym mniejwiecej po równo

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Mozesz ale mysle ze lepiej dac do innego posilku gdzie amsz mniej bialka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dla mnie bez sensu

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia !

Następny temat

cynk, chrom, siarczan wanadu, witamina A, E, selen, molibden, niacyn, tauryna...

WHEY premium