SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BdWiELKi/dziennik treningowy/ Zimowe, nowe cele

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6699

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
. . .

niestety panowie.. ogłaszam przerwę w treningach... Na razie nie wiem do kiedy... I mówię to z bólem serca, ponieważ tak dobrze w tym roku mi szło... Pojawiła sie przeszkoda w postaci piekącego bólu w okolicach pachwiny. W poniedziałek jadę do lekarza a w tygodniu zrobia mi USG. Mam nadzieje, że to nie przepuklina... Ale wszystko jakby na to wskazuje. Ból pojawił pod koniec serii MC wczorajszej z ciężarem 170kg x8... Widać tak musi być. Dam w miare możliwości znać co ze mną. Mam nadzieje, że już za niedługo wrócę do treningów, które już są częscią mojego życia Tak jak dieta i cała kulturystyka .


Tak więc na razie panowie. Mam nadzieję że wrócę do treningów szybko.

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Udaj się do lekarza, dowiedz się dokładnie o co chodzi, załatw sprawę i wracaj do treningów i do nas. Twój dziennik jest jednym z moich ulubionych, tak więc czekam na kontynuację. Wracaj do zdrówka...

pozdro Bro, jesteśmy z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Wracaj szybko do zdrowia i pokaz wszystkim jak sie mase robi

Ja podejrzwam naderwanie/naciagniecie, nie sadze ze to przepuklina

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Hah no mam nadzieje bo wczoraj już było 99kg... dzisiaj też jest 99kg. tylko 1kg mnie dzieli od celu Tak mało i tak wiele w tej sytuacji.

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
powodzenia ! no i mam nadzieje że to nic wielkiego i za niedługo wrocisz do ćwiczen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
mam nadzieje ze to nic powaznego, zapowiadasz sie na naprawde dobrego gracza, szkoda by było gdyby miał ten potencjał zostać zmarnowany. zdrowiej!

Pozdrawiam
Paweł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Hehe seta to już "męska" waga Ja na razie jestem chłopcem, od mężczyzny dzieli mnie ponad 10kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
No mam nadzieję, że to poważna sprawa, bo miło czytało twój dziennik. Wracaj do zdrowia i nie załamuj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Hehe seta to już "męska" waga Ja na razie jestem chłopcem, od mężczyzny dzieli mnie ponad 10kg

ja juz jestem dawno mężczyznOM

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Szkoda, a trenowałeś w pasie?

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia posladkow w warunkach domowych(:

Następny temat

Plecy....mały problem

WHEY premium