SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bcaa + Białko.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1281
Witam, zaczynam przygotowania do kolejnego biegu na 10km, który odbędzie się za ponad miesiąc. Do tej pory nie używałem żadnych odżywek, ale teraz chciałbym spróbować. Mam zamiar zakupić Bcaa xtra z Activlab'u, oraz białko np. z ostrowi, ze względu na cenę. Do tego zamierzam kupić jakieś witamiki, np. te z Olimpu.
Dodam, że trenuję 3-4 razy w tygodniu. Staram trzymać się odpowiednią dietę. Moim celem jest zrzucenie kolo 1/2kg w przeciągu tych przygotowań, oraz nabrania wytrzymałości. Stąd moje pytanie, czy Bcaa i białko, w celach regeneracyjnych, oraz dla uzupełnienia diety przydadzą mi się? Bcaa mam zamiar brać przed i po treningu, natomiast białko tylko po. W jakich proporcjach najlepiej stosować te odżywki, oraz w jakim odstępie czasu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Bcaa jak najbardziej, 1g/10kg masy ciała, przed i po treningu - Białko do uzupełnienia diety, - witaminy olimpowiskie jak najbardziej - pro zdrowotnie mzb/zma + omega3. Możesz dodać jeszcze jakiś spalacz, thermo stim przed treningiem jako pobudzacz, i pomoże spalić tłuszczyk trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
+
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Beta_Alanine-opis25750.html
w celu poprawy wytrzymalosci.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1281
Dodam, że mam 16 lat, a białko i Bcaa z tego co się orientuje moze przyjmować każdy. Niestety nie wiem jak jest w przypadku odżywki wymienionej powyżej, ma ona jakiś niekorzystny wpływ na coś? Staram się być przezorny. Rozumiem, że nie działa negatywnie na wątrobe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
nie.
to sa suplementy, nie koks.
3g przed i po treningu i bedzie git.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1281
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to nie są koksy, ale zawsze występuje u mnie pewna obawa, już taki jestem. Słuchaj, własnie czytalem o tym produkcie i o jego działaniu ubocznym - swędzeniu . Brałes może to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
tak
zalezy od osoby
jednych smyra drugich nie, najbardziej na poczatku
pozniej sie przyzwyczai organizm.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1281
Ciekaw jestem, dlaczego występuje swędzenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Mosto, dlaczego polecasz n-3 skoro nie wiesz ile autor ma wielonienasyconych w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1281
Z tego co widze, ze białko posiada sporo aminokwasów rozgałęzionych. Mam zamiar zakupic bcaa xtra, oraz białk ostrowi. To pierwsze, stosowałbym wyłącznie przed treningiem, a białko po w celu uzupełnienia diety. Czy jest to dobry sposób?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zamiast Green Magnitude?

Następny temat

ARGININA - która lepsza ?

WHEY premium