SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Basstian Dziennik forma na lato 2011, zdjęcia str. 4

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 283
Relacje z pierwszego dnia treningowego czas zacząć.)Jak już wspomniałem wczoraj w najbliższym tygodniu będę przestawiał godziny spania, teraz są bardzo rozregulowane przez co dzisiaj wstałem późno w efekcie nie zjadłem wszystkiego co zaplanowałem. Chociaż biorąc pod uwagę przerwę od diety można dzisiejszy dzień potraktować jako płynne wprowadzenie w reżim dietetyczny Nie będę pisał co jadłem, wszystko jest wyżej, ostatecznie skończyło się na 2.4B 0.9T 2.9W / kg masy ciała. Co prawda mało węgli ale jeszcze nie jestem przyzwyczajony do takiej ilości, dopiero teraz sobie uświadomiłem jak mało wcześniej jadłem ww, może to i dobrze bo by mnie zalało bardziej niż teraz
Od rana humor dopisywał, nie mogłem się doczekać treningu, a tutaj...zonk, po odstawieniu kreatyny wytrzymałość tragiczna, siła tragedia, jestem zadowolony, bo udało mi się dobrze spimpować bicka No i może po środowym treningu tricepsa następny poniedziałkowy tren pójdzie lepiej. Rozruszam trójeczkę i będzie git.

Z dzisiaj:

wyciskanie sztangi skos górny 12x36 10x40 7x40 5,5x40
sztangielki ławka prosta, uchwyt młotkowy 10x13kg 8x13 8x13 8x13
rozpiętki skos 10x4g 10x4 10x4 10x4, prawie nie czułem klaty, a łapy po poprzednich ćwiczeniach nie pozwalały wziąć więcej:/

uginanie sztangi podchwytem z uniesieniem łokci w ostatniej fazie
12x16 kg 10x16 10x16
młotki naprzemiennie 12x6kg 12x6 12x6
wyciąg dolny w oparciu o kolana kucając, nachwyt 12x6kg 12x6 12x6
Jak widać szarży nie było, a mimo to bolało i piekło. No cóż, powoli i do przodu!

Po raz pierwszy zarzuciłem AAKG z cytruliną, ciężko na razie cokolwiek powiedzieć. Teraz łykam witaminki, za 1,5 jeszcze ostatni posiłek i regeneracja. Na co dzień siedzę w domciu, więc mogę dłużej pospać

Jutro delikatne aeroby wprowadzające, jeszcze nie wiem co to będzie, ale w domowych warunkach na pewno, za zimno żeby biegać.

To tyle, siła!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 283
witam w drugim dniu moich zmagań,
na początek zacznę od mojej słabości..od niej też zacząłem dzisiejszy dzień. Chodzi o..




Tak! Niestety ciężko się oprzeć, ale dopiero początek, tym bardziej cykl masowy więc trzeba korzystać póki można, za kilka tygodni już nie będzie tak..słodko.
Dzisiaj bez siłki jedynie aeroby kilkanaście minut na początek. Siedzący tryb sprawia, że człowiek umiera. Dopiero zdaje sobie sprawę z tego gdy podnosi d*pę z krzesła i zaczyna coś robić. A to tylko dwa tygodnie przerwy od poprzedniego cyklu :(
Ciężko zdążyć z tymi siedmioma posiłkami, zastanawiam się czy nie zrobić pięciu większych. Z dzisiaj:
I.białko 30g
II. jajecznica z dwóch jaj + 2 białka
na maśle 5g
płatki owsiane szklanka 100g
III. szynka z piersi z kurczaka 100g
kasza jęczmienna 80g
orzechy 30
IV.szynka 100g
orzechy 30
chleb wieloziarnisty 100g
Tutaj były aeroby,
V. teraz popijam shake'a, 300 ml mleka 0,5% + 30g białka + banan
VI. będzie mleko 100, twaróg 150 oliwa 10 chleb 80

Bilans dnia 2,3B 1T 3,1WW + to ciacho z rana, łącznie ~2700 kcal

Dzisiaj nie biorę witamin, biorę tylko w treningowe ze względu na to, że dość duże dwaki są w jednej kapsułce, nie wydaje mi się, żebym miał aż takie zapotrzebowanie.
Przed aerobami wrzuciłem AAKG 4 kapsy, przed snem będzie kolejne 4 = 3,3g i 2,2g cytruliny.

Jako, że jest to mój pierwszy dziennik na pewno popełniam mnóstwo błędów, z których sobie nawet nie zdaję sprawy, dlatego komentujcie, podsuwajcie uwagi, co poprawić, co dodać
zapraszam do dyskusji, każda wskazówka mile widziana



Zmieniony przez - Basstian w dniu 2011-01-05 01:17:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 283
witam :)
Dzisiaj kolejny dzień, który upływa pod hasłem "sklep spożywczy i moje eksperymenty". Kupiłem min sliwki suszone, morele oliwki..W weekend spróbuję zrobić pewien odżywczy rarytas, zobaczymy co z tego wyjdzie
Jak to już bywa znów dosyć późno wstałem, w sumie już po południu dietę trzymam oczywiście:
1. białko 30
2. 3 jajka + jedno białko
płatki owsiane 100
3. flaki 180
tuńczyk z puchy 120
chleb 100
suszone śliwki 20
suszone morele 15
Bardzo odżywczy posiłek, ale trzeba mieć siłę bo za godzinę plecy i triceps. Za chwilę wrzucę AAKG + tiger i mam nadzieję, że będzie pompa

Odezwę się jeszcze wieczór, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 283
Niestety pochłonęły mnie inne zajęcia, więc już nie zdążyłem dopisać. Ale jadłem w sumie do 5 rano, więc to najważniejsze
4. białko 30
mleko 0,5% 300
miód 15
morele 20
śliwki 20
5. tuńczyk 120
chleb 40
płatki owsiane 50
6. ser półtłusty 50
ser tłusty 100
mleko 350
oliwa 15
Bilans dnia: 2,6B 0,8T 3,1WW kcal 2560, wciąż trochę mało, ale biorąc pod uwagę niską intensywność treningów nie jest źle.

Wczoraj zrobiłem plecy i triceps:
1. Wyciąg do karku 12x21kg 10x26 10x28 8x33, nie wiem co robię źle, ale mocniej tutaj czuję środek pleców niż najszerszy:/
2. wiosłowanie sztangą 10x36 8x40 8x40 6x49
3. wiosłowanie sztangielką 10x10kg 10x10 8x10 8x10
4. martwy ciąg 12x36 kg 10x40 10x40 8x45

5. wyciąg nachwytem 12x10kg 10x12 10x13 10x13
6. francuz sztangielka 12x10 kg 10x11 10x11, jeśli nie uda mi się ustawićpoprawnie technicznej pozycji to zmienię na sztangę w wąskim uchwycie. Przy sztangielce przeszkadza mi głowa i nie mogę wykonać pełnego rozciągnięcia.
7. Triceps w podporze o ławkę 12, 10 10 każa seria tylko z własnym ciężarem

Trening był delikatny, w towarzystwie kumpla bo mnie odwiedził i dobrze bo okazało się, że ma gryf łamany, więc w następnym cyklu zapożyczę

Jak to już się przyjęło, około treningowo poszło AAKG.
No to pora na regenerację, wieczór trochę aerobów.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 283
Dzisiejszy dzień pod znakiem delikatnych zakwasów, czuć dobrze środek pleców, gorzej z szerokim, tric też daje o sobie znać. Dobry objaw :)
Abe przestały szybciej boleć dałem im dzisiaj:
1. białko 30 ostrovii

2. 2 jaja + 2 białka na maśle 5g
suszone śliwki 20
płatki owsiane 100

3. Pomyślałem, że wrzucę zdj. z jedzonka które teraz mam, średnia jakość bo robione telefonem:





kurczak 200
makaron pełnoziarnisty 115
oliwki 30g

Narazie tyle :)



Zmieniony przez - Basstian w dniu 2011-01-06 18:31:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Oliwki ble
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 283
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2189
Z tego co wyczytałem ważysz 84kg a bierzesz podobne ciężary do mnie przy mojej wadze 63 kg ;) wtf? bierz się do roboty! :D będę zaglądał oczywiście.

Szybkich przyrostów życzę i zapraszam do mnie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 283
Bo Ty malutki jesteś, obwody masz podobne ;p Nigdy nie byłem szczególnie silny, moze siedzący tryb życia też daje o sobie znać. W tym cyklu stawiam głównie na technikę, jeśli to nie pomoże to w następnym w jakimś stopniu zrezygnuję z niej na rzecz ciężarów. Ten tydzień trenuję jako wprowadzenie, w sobotę jeszcze skromna imprezka, więc nie szalej. W przyszłym na pewno już tak lekko nie będzie ;)
Dzięki za wsparcie, wezmę się ostro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2189
Nie no tak trochę ironicznie napisałem, bo na pewno silniejszy jesteś. ;) pozostaje mi i Tobie życzyć szybkich i dużych przyrostów siły. ;D

ja jutro osiemnastka także też wpadnie trochę %%% a później już lecimy z koksowaniem. powodzenia! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split ocena

Następny temat

PatLu/Redukcja dla 32-latki czyli mlodej laski :-)

WHEY premium