SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bartwal/DZIENNIK/Pragnę Mooocy!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jezeli po treningu jestes caly dzien zmeczony to trening jest dla Ciebie za mocny i nie wyrabiasz z regeneracją.

Pompa nie jest wyznacznikiem dobrego treningu.



Daj 2 zestawy, zaproponuj, a ja Ci je "przerobie" ze bedziesz zmachany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Właśnie po treningu NIE jestem zmęczony xD Lekko senny (bo rano wstaje i nie pije kawy) ale to mija po kilkunastu minutach xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No nie powinienes byc zmeczony ze az nie do zycia


Gwarantuje CI ze 2 zestawy to lepsza opcja niz w 1 upychac wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Na razie pocisnę ten co mam (bez tych "a") i od września zacznę nowy xD

Chodzi ci o A-B-A-B?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Pod koniec sierpnia lub na początku września zrobię pomiary, sily i ciała, zdjecia porownawcze itp i zobaczymy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ale to maja byc 2 zestawy FBW, tez trenujesz 3x w tyg tylko ze nie robisz zawsze tego samego


Zrobisz jak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Coś w stylu "pawel1235":

1. Przysiad
2. Podciąganie podchwytem
3. Wiosłowanie hantlem
4. WL
5. MP
6. Pompki w podporze
7. Dzień dobry
8. Brzuch

1. MC
2. Wiosłowanie sztangą
3. WL wąsko
4. WL skos dodatni
5. MP
6. Młotki
7. Dzień dobry
8. Brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Bartwal, możę pierw skończ plan który z Autopsy ustaliłeś.

strasznie się śpieszysz gdzieś;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Wiem. Kilka postów temu napisałem że we wrześniu zmienie plan,a le tez napisałem że zobaczymy jak to bęzdie. Bo jak bedzie porgress to nie będę nic zmienial ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa a bieganie.

Następny temat

Trening na mase dla początkującego FBW

WHEY premium