SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barki-Zakres ruchu

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
na początku mojej przygody z siłownią tak jechałem też nic nie ruszyło ;)

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Mysle ze zbedne te pisanie Dawid dal ci taka propozycje ze przegecie paly....

Czwiczac z kims kto sie zna napewno kilka razy szybciej dojdziesz do wlasciwego treningu jak po przeczytaniu kilkuset postow ....

Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Hehe no doświadczenie zdobywa się w siłowni , czytanie dużo nie pomoże fakt faktem , zawsze są niedociągnięcia więc dobrze jak ktoś nadzoruje zawsze technikę , szczególnie ktoś z doświadczeniem Dawida

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Arnoldki miałem w swojej rutynie , przyznam że nawet w miarę byłem zadowolony.Palenie fakt faktem jest duże I jest duży zakres ruchu barków , myślę że po nowym roku wrzucę to do swojego planu.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
rutynie?

jesteś zaawansowanym zawodnikiem?

chyba zbytnio skupiasz się na doborze ćwiczeń niż na podstawach do wzrostu mieśni..jak wieszośc osób trenujących zresztą

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Teraz kombinuję z tymi barkami , po prostu chce uniknąć dużych dysproporcji.Teraz jest czas żeby się zabrać za nie , lepsze to niż się obudzić po paru latach z gigant dysproporcją .Nie jestem zawodnikiem w ogóle , ćwiczę bo lubię a przy okazji mam zamiar coś osiągnąć w kulturystyce bo wciąż młody jestem i myślę że mam szanse .A co do postaw to czy chodziło ci może o regerację, odżywianie ? Jeżeli tak to zapewniam że rzadko kiedy odpuszczam jakikolwiek posiłek , regeracja mięśnia też jest 8-9h snu dziennie , przetrenowanie to na pewno nie jest.Myślę że po prostu taki gen , zanim ćwiczyłem byłem bardzo wąski.
No cóż przekonam się o wszystkim metodą prób i błędów .

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Widać,że masz zawzięcie to dobrze, większość chłopaków w Twoim wieku nie potrafi konsekwentnie trzymać diety czy dbać o odpowiednio długi sen.Zwłaszcza o sen w tym wieku trudno, sam miałem te naście lat i pamiętam,że co weekend to impreza, ciężko też było o regularne posiłki, zresztą o czym ja mówię.Diety żadnej nie było,no może z wyjątkiem posiłku przed treningowego i po, ryż z tartym jabłkiem, do tego dwa jajka.
Ech.... na wspominki mnie wzieło, w każdym bądź razie z takim zapałem masz szanse myśleć w przyszłości o startach,życzę powodzenia w dążeniu do celu!!

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2010-12-18 23:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dietetyka mnie pociąga , uczę się już w szkole tego typu rzeczy tzn (gotowanie , dietetyka , choroby spowodowane zanikiem wartości odżywczych itp) I myślę że z tego wynika moja konsekwentność trzymania diety u mnie.A co do siłowni to po prostu pociąga mnie kulturystyka w taki sposób że po prostu słowami ciężko jest to opisać .Ze snem nie mam problemu po 7-9H nauki dziennie + porządnym treningu tylko myślę żeby ten dzień się skończył :)
A co do starych czasów to też lubię powspominać

a tak w ogóle ale się off-top zrobił

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do...

Następny temat

Daniel Grabowski "ŻUBR"(TRECTEAM) - resocjalizacja za pomocą sportu.

WHEY premium