SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo proszę o opinie na temat mojej sylwetki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
za dużo białka---> też tyjesz

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
jochnu wielkie dzięki, wezmę Twoje wskazówki pod uwagę

Busterje, myślę, że da mi to całe g...no, a raczej spowolnienie metabolizmu, ale czasem poprostu nie mam wyjścia i muszę głodować - siła wyższa (pośpiech i inne ******ły). Jeść lubię, co po mnie widać, jednak gdy nie ma się możliwości rzucenia na jedzenie, to się poprostu nie je. Coś z tym na pewno niedługo zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
od białka ? masz jakieś niejasne informację. Białka spełniają znacznie inne role, niebęde wdawał sie w opisywanie , może innym razem, natomiast moge powiedzieć że nadmiar białek bo zapewne o to ci chodzi wpływa niekorzystnie na organizm powodując wypłukanie magnezu, schorzenia skórne, trudności z przyswojeniem przez organizm. Problem zbyt dużej wagi polega na łączeniu białka z weglowodanami, lub tłuszczami

jochnu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
Witaminki, magnez i wapń zajadam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790


Takie małe porównanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Taką ekspresową redukcją marnujesz, moim zdaniem, mięsko.

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
Olać mięsko, które jest. Ważniejsze jest dla mnie to, które będzie. Ma być mocne, zbite, twarde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Wiesz, można szybko się zredukować, ale raczej nie takimi naturalnymi metodami. Nie lepiej zwolnić i zachować jak najwięcej tego, co wypracowałeś do tej pory, choćby nie było tego dużo?

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966
po lewej lepiej wyglądasz o wiele niż po prawej

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
Jeśli chodzi o metody chudnięcia, czy przybierania na masie to ja wybieram wyłącznie to co jest dostępne w sklepach z odżywkami i aptekach, reszta mnie nie interesuje.
Co do prędkości gubienia kilogramów. Chcę zrobić to szybko, bo mam w tym swój ukryty cel. Czuje i wiem, że robie źle redukując się w takim tempie, ale cel uświęca środki. Jednak nigdy nie doprowadzę świadomie do wyczerpania organizmu. W tej chwili czuje się dobrze, waga spada, cel jest realizowany. Takiej determinacji jeszcze nigdy nie miałem i między innymi dlatego będę się tego trzymał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FOTKI KUMPLA 17 LAT

Następny temat

odyniec46 nowe str 29,33

WHEY premium