SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo mała masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
bartorexb
Mam bardzo poważny problem.
Wszystko się wyjaśnię kiedy powiem że mam 180 cm wzrostu i 50 kg wagi .
Jestem bardzo chudy i pilnie szukam diety która pozwoli mi przytyć tak abym mógł uczęszczać na siłownie bez wstydu.
Słyszałem że jeżeli idzie się na siłownie to przez ćwiczenia męczy się
i w końcu jest się głodnym i tak można przybrać na wadzę lecz cięzko jest mi to wyobrazić...

Miło by było zobaczyć jeszcze jakieś odżywki... Szczerze mówiąc nie znam się na nich i dopiero zaczynam się nimi interesować (ze względy na chęć i zapał pójścia na siłownie).

Proszę o rady, gdyż nie tylko tutaj oblegam forum.
Proszę oceńcie też rady z tego forum, które mi was poleciło :D
Forum :)

Zmieniony przez - bartorexb w dniu 2011-12-23 17:56:15


Zakaz wszelkich używek.Racjonalne zywienie 5 posilkow dziennie
No moze nie 5 jak to Krzysztof doradza a conajmniej 6 w odstepach 1-5-2,5h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
Żeby rosnąć musisz po prostu dużo wp*****lać ... Jak coś to idź do sklepu z odżywkami i popytaj gościa o coś na masę zapewne poleci ci jakiegoś mutant masa, mass upa czy coś tam masz białko, węglowodany, dobre tłuszcze i inne rzeczy. Będziesz se pić to codziennie 2-3 razy i będziesz rósł... Możesz dorzucić monohydrant kreatynki bo też dobry jest na masę... Jak nie chcesz takich rzeczy to rób se codziennie 150g ryżu do tego po 100 g kurczaka i wp*****laj ze 3 porcje takie dziennie jak dasz radę i będziesz rosnąć co tu dużo mówić, pewnie straszny niejadek jesteś albo masz zj**aną przemianę materii ale prędzej to pierwsze. Ja ważyłem na początku mojej osiemnastki 55 kg, wk***iłem się i kupiłem takie odżywki jak tu ci podałem. Tera za miesiąc będę mieć 19 lat i ważę obecnie 67 kg :P Przyj**ałem do tych odżywek 100 tabletek metanabolu ale mniejsza z tym ... :P

Ale do tego musisz ćwiczyć...

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Agresorek proszę hamuj się....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
Sory

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
luz i mety też nie polecaj...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
Przecież nie polecałem... Powiedziałem tylko co ja zrobiłem

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
Sam mam podobny problem tyle że na starcie ważyłem 58 kg przy 170 cm.Stosuję się do diety od kilku tygodni i... skutek nie wielki.Każdy inny zalał by sie albo przytył minimum 10 kilo ale ja przytyłem jedynie 1 kg.Zaznaczam ze nie stosowalem zadnego suplementu.Niektórzy chudzi tak maja-sam zaczynam podejrzewać że to cos z trawieniem.Teza jedz ile wlezie a urośniesz nie ma do nas zastosowania-lepiej powiedziec jedz i bądz cierpliwy-u nas wszystko trwa dużo dłuzej ;-(.

Pytanie więc za 100 punktów-jesz dużo i nic żadnego efektu czy jesz mało bo ci się nie chce i to jest powodem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 197
Dzięki Tomek że tak mi pomagasz jestem ci bardzo wdzięczny :D

Jeszcze jakbym dostał jakiś plan treningu

Znalazłem coś takiego:
"Główne założenia treningu FBW:
- Ćwiczymy 3 razy tygodniowo. (Można też ćwiczyć mniej razy)
- W planie umieszczamy przede wszystkim ćwiczenia podstawowe. Ćwiczenia izolowane nie są zbyt mile widziane. Powiem wiecej nie ma dla nich miejsca.
- Ilość seri:
a) Do 9 seri na duże grupy mięśniowe w ciągu tygodnia
b ) Do 6 seri na małe grupy mięśniowe w ciągu tygodnia
-Ilość powtórzeń powinna się ksztautowac:
a) 6-12* ** powtórzeń, jeśli celem jest masa
b ) 12-15* powtórzeń, jeśli celem jest wytrzymałość
* To tylko ogólnie przyjęte kanony.
** Wyjątkiem jest metoda 15-10-5"

Dobrze by było wiedzieć jakie ćwiczenia/ile powtórzeń/ile serii/na jakich maszynach bądź sztangach... i od ilu zacząć, gdyż po raz pierwszy pójde na siłkę... ile wziąść kg na raz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Zrób sobie takie FBW i nie rób nic innego na początek !! Tylko zastosuj się do tego prostego planu :

Rozgrzewka musi być

1.) Przysiad z sztangą trzymaną na karku 4x10 ( 1 seria rozgrzewka i stopniowo zwiększaj ciężar - ostatnia seria ciężar maksymalny lecz tutaj musisz wyczuć również by się nie przetrenować ani nie doznać żadnych kontuzji ).
2.)Martwy ciąg na prostych nogach 3x10 ( pierwsza seria lżejsza a później już dorzucasz ciężar )
3.)Wyciskanie sztangi leżąc 3x10
4.)Wiosłowanie w opadzie sztangą do brzucha 3x10
5.)Military press 2x10
6.)Podciąganie na drążku - max , max , max


Co do Twojego pytania ile wziąć KG na starcie ?

Nikt Ci nie powie jaki ciężar zarzucić bo co ja Ci powiem weź na przysiad 100kg a tego nie weźmiesz. Cieżar musisz sam wyczuć i nikt tego Ci nie powie. Na początku ćwicz mniejszymi cieżarami i ucz się techniki/poprawności ćwiczeń. Później stopniowo dokładaj. To sam musisz wyczuć. Początkowo rób tak aby się nie przemęczać bo technika jest ważna a i u amatora łatwo o kontuzje więc mniejszy ciężar i ucz się techniki. Jeśli na jednym treningu np. na lajcie zrobisz klatkę 3x10 po np. 40-60kg to na następną próbój już dokładać choćby 2kg i iść do przodu. Nie dokładasz stoisz w miejscu a czasem nawet i gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
Agresorek
Żeby rosnąć musisz po prostu dużo wp*****lać ... Jak coś to idź do sklepu z odżywkami i popytaj gościa o coś na masę zapewne poleci ci jakiegoś mutant masa, mass upa czy coś tam masz białko, węglowodany, dobre tłuszcze i inne rzeczy. Będziesz se pić to codziennie 2-3 razy i będziesz rósł... Możesz dorzucić monohydrant kreatynki bo też dobry jest na masę... Jak nie chcesz takich rzeczy to rób se codziennie 150g ryżu do tego po 100 g kurczaka i wp*****laj ze 3 porcje takie dziennie jak dasz radę i będziesz rosnąć co tu dużo mówić, pewnie straszny niejadek jesteś albo masz zj**aną przemianę materii ale prędzej to pierwsze. Ja ważyłem na początku mojej osiemnastki 55 kg, wk***iłem się i kupiłem takie odżywki jak tu ci podałem. Tera za miesiąc będę mieć 19 lat i ważę obecnie 67 kg :P Przyj**ałem do tych odżywek 100 tabletek metanabolu ale mniejsza z tym ... :P

Ale do tego musisz ćwiczyć...



Gratulacje po cyklu na SSA masz 67kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Jeść Aby Rosnac!

Następny temat

Problemy z Przybraniem Miesnia

WHEY premium