SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardziej dojrzały, RAMPAGE gotowy na AXE MURDERER

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664


Były mistrz LHW UFC Quinton "Rampage" Jackson Powrócił do Stanów po wycieczce do U.K., gdzie trenuje w nowym klubie u Paul Kelly i Michael Bisping.



Jackson mówi, że poświęci teraz trochę więcej czasu dla rodziny i jego czwórki dzieci.



“Mój ojciec był człowiekiem pracującym. Był w narodowej straży, często nie było go w domu," “Moich dwóch starszych synów to rozumie; a moje dwa małe bobasy jeszcze nie."



Jackson przeszedł do Wolfslair. Gdy ostatni raz z nimi ćwiczył obronił tytuł w walce z Danem Hendersonen na UFC 75. Następnie stracił go po 5 rundowej walce z Forrestem Griffinem na UFC 86. Opuścił starego trenera Juanito Ibarra, czuł, że ten krok jest potrzebny.



“Menadżerowie i ludzie tam pracujący są bardzo dobrzy i jest tam dobra atmosfera," powiedział. “Oni trenują tutaj bardzo ciężko. potrzebuję zmiany w moim treningu i sposobu trenowania mnie. Jestem Werewolfem, i nazwa akademi w której ćwiczę to Wolfslair. To pasuje do siebie."



Trenerzy Wolfslair trenują z Jacksonem w taki sposób do walki w jaki jeszcze nigdy nie ćwiczył.



“Pływam teraz," powiedział. “To polepsza znacznie moje Cardio. Zacząłem podnosić ciężary. Jak to nazywacie?, Siła i kondycja."



Zmiany zaszły również w jego życiu. Tylko 3 miesiące posiadał pas. Po przegranej z Griffinem, jego świat zmienił się; zerwanie z dotychczasowym trenerem Ibarrą, problemy z prawem, i trening w nowym miejscu z nowymi ludźmi. Po środku tego, dostał ofertę walki na UFC 92 z Wanderlei Silva, człowiekiem który nie tylko pokonał go, ale zbił go przeraźliwie już 2 razy.






“Myślę, że ta walka będzie inna dlatego, że jestem bardziej dojrzały," powiedział. “Jestem dużo starszy, mam dużo więcej doświadczenia. Walczyłem z Wanderleiem 2 razy gdy byłem jeszcze dzieciakiem. Jestem teraz trochę lepszy. Nie muszę walczyć najpierw z Chuckiem Liddellem, i nie mam presji. Nie walczymy o żadne mistrzostwo, wychodzimy i walczymy o pieniądze."


Znalazłem fajny trailer przed ich 3 walką polecam


"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
A ja powiem tyle: Jackson to wygrywa, ale jak walka idzie cały czas po jego myśli, obecnie nie sądzę, aby Waldek dał sobie narzucić styl walki Rampage'a. Myślę, że o tym kto wygra zadecydują sędziowie... niestety.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4062
Bardzo bym chciał, żeby i tym razem wygrał Wand, ale teraz będzie to znacznie, znacznie trudniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
z niecierpliwością czekam na 3cią walke Wanda i Rampage'a, mysle że Silva pokaże po raz kolejny kto z tej pary jest lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Mam nadzieję,że Wand pojedzie Rampage'a.Jakoś nigdy nie trawiłem tego zawodnika

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
A ja lubiłem zawsze i Quina(za te slamy) i Wanda ale jestem za Silvą bo to mój idol. Ma nadzieje na dobą walkę zakończoną KO kolana na głowę.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaraz zaraz... czemu czarny nie siedzi tam gdzie jego miejsce czyli w pace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
A za co mialby isc do paki ? Poobijal kilka aut (zaplaci spora grzywne) , i uciekal policji ale o stawianiu oporu nie bylo mowy (dostanie zawiaski + praca spoleczna) , wiec do puszki nie ma za co isc .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
jak to nie ma za co??potracil kobiete,ktora po wypadku pronila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...a ile dni po potrąceniu ona poroniła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Poronienie tej kobiety nie miało żadnego związku z tą sprawą.
A swoją drogą Quinton mógłby się zrewanżować Silvie.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...i prawdopodobnie to zrobi. Stawiam na Quintona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kraków - Treningi SW

Następny temat

mma i silownia

WHEY premium