SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tim Sylvia gotowy na rewanż!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


Tylko 47 sekund trwała ich pierwsza walka. Marzenie o mistrzostwie odeszło wraz z piekielnie mocnym ciosem, po którym Amerykanin znalazł się na deskach. Stało się to podczas UFC 51, w lutym 2005 roku.

Od tego czasu Tim Sylvia szukał sposobu na zemstę. Nareszcie, po pokonaniu Mike'a Blocka, Tra Telligmana i Assuerio Silvy, nadszedł upragniony moment - kolejna walka o tytuł, przeciwko niepokonaniu wciąż od tego momentu Arlovskiemu, już jutro.

W sobotę MMAWeekly przeprowadziło wywiad z obecnie najpoważniejszym kandydatem do odebrania tytułu Białorusinowi. Sylvia wyjaśnił, dlaczego ta walka będzie inna niż ta, która odbyła się 14 miesięcy temu: "Jestem spokojny i zrelaksowany, naprawdę wypoczęty. Wyobrażałem sobie walkę i powiem Wam, że będę dążył do nokautu". To nie on jest faworytem tej walki, ale imponujący rekord 20-2 nie pozwala przekreślić jego szans.
Tim przyznał, że podczas pierwszego starcia był zbyt pewny siebie: "Nie pracowałem za dobrze tamtego wieczoru. Tak naprawdę nie pracowałem zbytnio nad walką w parterze. Myślałem, że to będzie raczej walka w stójce. Nie byłem przygotowany. Teraz jest inaczej. Oglądałem codziennie jego walki, studiowałem każdy jego ruch. Stworzyliśmy strategię i trenowaliśmy zgodnie z nią".

Amerykanin pochwalił szybkość przeciwnika: "Jest szybki i był dużo szybszy ode mnie w pierwszej walce, ale teraz jestem na to przygotowany. Jestem gotów na wszystko: parter, uderzenia, grappling". Jak ciężko pracował Sylvia można się przekonać patrząc na jego wagę. Podobno waży teraz 146 funtów (!), ale chce dojść do 160 do czasu ważenia. "Zrzuciłem wagę. Moja kondycja i zręczność jest o wiele lepsza. Myślę, że będę w stanie być tak szybki jak on, albo nawet szybszy".

PS. Te informacje o wadze wydają mi się nieprawdopodobne! Czyżby pomyłka? :o

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Arlovski wygra tą walke także, Tim jest poraz kolejny pewny siebie i chciałbym żeby Arlovski skopał mu dupe Sylvia jest słaby i myśle, że ta walke będzie miała podobny przebieg to poprzedniej walki

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Co do wagi - chyba 246 funtów a nie 146. Może się cyfra komuś pomyliła.
246 funtów angielskich to ok 111 kilogramów, 260 funtów to ok 118 kilogramów

Zmieniony przez - emceha w dniu 2006-04-14 13:23:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Na to wychodzi, choć 260 funtów to jego statystyczna waga i nie wierzę, aby ważąc nawet te 246 był szybszy i lepszy kondycyjnie od Arlovskiego. Jutro się przekonamy.

Tłumaczyłem tak jak było w oryginale.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
ech ten silvia....

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
A jednak nie kłamał - był szybszy i to o wiele w porównaniu do pierwszego ich starcia.

Ale ja prawdę mówiąc myślałem, że ten temat będzie o tym jak to Sylvia już po drugiej walce powiedział, że nie widzi żadnych przeszkód, by zawalczyć z AA raz jeszcze. Zachował się bardzo dobrze nie wywyższając się, zachowując się fair. Widać czasem potrafi się zdobyć na gest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
Jest juz gdzies ta walka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Zedder: czytaj posty podwieszone.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3981
mam prośbę - mógłby ktoś wrzucić tę pierwszą ich walkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Tim Sylvia vs Andrei Arlovski @ UFC 51:
http://********/syl_arlo_ufc51

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3981
Thx Saib.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jungle Fight 6 - wstępna rozpiska; Ismail obiecuje najlepszą galę w historii

Następny temat

Mark Kerr gotów do wielkiego powrotu!

WHEY premium