SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balacha z gardy - niby siły nie trzeba, a jednak

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523




wszystko pięknie, tylko podczas sparingu mi to nie wyjdzie. dlaczego ? trzeba najpierw złapać przeciwnika za łapę, ale kurna jak, skoro on mi ją zabiera i się ze mną siłuje ? zazwyczaj ćwiczę z silniejszymi od siebie, ale może mi się tylko wydaje, że trzeba w to siłę włożyć. może jest jakiś magiczny trik w tym wszystkim, gdzieś trzeba złapać, żeby przeciwnik stracił kontrolę? czy mam go uszczypnąć czy co ?

Pas - niezależnie od koloru - to tylko kawałek bawełny do związania gi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie masz ani techniki, ani siły, ani timingu ani nic. wszystko przyjdzie z czasem, a techniki będą ci w miarę gładko wychodzić dopiero, kiedy do klubu przyjdzie nowy narybek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
zazwyczaj ćwiczę z silniejszymi od siebie, ale może mi się tylko wydaje, że trzeba w to siłę włożyć.

albo masz timing, albo siłę
a zazwyczaj i jedno i drugie się przydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11417
W 40s wyciąga ci łape?

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
nie wiem, nie liczę nie. jak tylko złapię łapę do balachy czy kimury, to od razu mi ją wyrywa. nie wiem, co mam zrobić, raczej nie napakuję , żeby szybko były efekty.

Pas - niezależnie od koloru - to tylko kawałek bawełny do związania gi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11417
Najlepszym wyjsciem bedzie prośba o pomoc trenera ,z Copy jestes tak? bo przez internet raczej trudno pomoc.

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Potęga gardy polega na tym, że zawodnikowi będącemu w gardzie trudniej jest walczyć niż zawodnikowi będącemu na glebie. To ma też przełożenie na walkę o uchwyt, spróbuj sobie wyrywać rękę będąc w gardzie i spróbuj ją kontrolować tak jak do balachy.
Szybko się przekonasz, że dużo więcej siły musi użyć ten kto jest na górze.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
może spróbuj ręką po przekątnej złapać nad łokciem rywala? Mi pomogło.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
dziękuję za odp.
nie, nie jestem z copy, ten film po prostu wkleiłem tak, żeby było wiadomo o czym mowa

Pas - niezależnie od koloru - to tylko kawałek bawełny do związania gi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ty, a jak długo trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1916
ziomus jak dla mnie to logicznym jest przecież ze twoj przeciwnik ci sie bedzie wyrywac bo kazdy kto ma najmniejsze pojecie o bjj wie ze zostawiając ręke samą sie podkłada do balach lub trojkata czy jakiejkolwiek innej techniki, nie bedziesz mial nigdy czasu zeby złapac gosciowi reke, pozniej sie zastanowic ktorą reke masz polozyc na biodro, skrecic sie itd a przeciwnik bedzie czekal i patrzyl jak ty wykonujesz sobie technike. Walka to ciągła praca, technika za technike itd czesto poprostu gosciu broniąc przed inna techniką podłoży ci sie do balachy, na tym to polega. Jak bedziesz statycznie lezal i ciagnal mu reke to nic nie zdziałasz. Tak uważam, ale to tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam;)

"Jaka jest najlepsza sztuka walki i dlaczego jest to bjj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
eeeekhm, miesiąc

Pas - niezależnie od koloru - to tylko kawałek bawełny do związania gi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Roy Jones Jr vs Danny Green

Następny temat

MŚ Taekwon-do ITF 26-29 listopada 2009 w Mar del Plata w Argentynie.

WHEY premium