SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bajceps we can problem

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4124

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
Nie rozumiem tylko po co Dreamevil dodaje takie uszczypliwe komentarze, ehh. Mogłeś raz napisać, ale ty musisz ciągle o to spinać. No człowieku, weź rozłąduj emocje i idz poruchac albo sobie porządny trening zrób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
otoz to a pajac ciagle chce pokazac ze sie zna i pisze to samo niech zrobie moje efekty ciekawe czy bedzie nadal tak proporcjonalnie

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
póki co zostałem zbluzgany z 100 razy, sprowokowany kolejne tyle po czym stwierdziliście tak w ogóle, że jestem w gimnazjum? i że mam kompleksy na punkcie moich małych łap? Przyznałem wam, że są małe, to wy spinacie dupy, koledzy to takie zabawne, nakręcacie się sami, a potem wmawiacie mi, że to ja. Całe szczęście nie jestem takim d****em jak wy, bo wtedy byłoby mi nieco przykro dobra, zwijam z tego tematu, bo mnie zazdrość zżera jak widzę tę muskulaturę niczym z posągu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
745906
dreamevil moze dostane bana ale powiem zdrowo wyp*****laj!!! bo gimbazjalista co ma rece jak spryskiwacze od zuka nie bedzie sie tu udzielal nie umiesz odpowiedziec na pytanie bo sie ch**a znasz.Ty o proporcjach slyszales tylko w bajkach o smoku wawelskim

PS; przepraszam za uzycie nadmiernej ilosci slow wulgarnych

Zmieniony przez - 745906 w dniu 2013-05-28 15:34:53


zakochałem się po prostu "o proporcjach słyszałeś tylko w bajkach o smoku wawelskim" - Nobla za to!

A teraz:
siemanos
Nie rozumiem tylko po co Dreamevil dodaje takie uszczypliwe komentarze, ehh. Mogłeś raz napisać, ale ty musisz ciągle o to spinać. No człowieku, weź rozłąduj emocje i idz poruchac albo sobie porządny trening zrób.


przeczytaj, baranie, dokładnie ten temat i zobacz kto tu dodaje "uszczypliwe komentarze". Wyraziłem swoją opinię na 1 stronie i wjechała na mnie banda pro-bicoli, którzy uważają, że WJELGI BAJCEPZ jest tym, co świadczy o wiedzy na temat tego sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
Baranie sobie mogłeś podarować, ale cóż przez neta nawet taki lamus może zgrywać kozaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
może ;) ja nie płakałem jak mnie wyzywaliście

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-05-28 17:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
Ja nikogo nie wyzywałem :) staram się być kulturalnym nawet kiedy jestem anonimowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
a czy temat nazywa sie ocen moja sylwetke czy zadalem pytanie jak polepszyc wyglad bicepsu bez napinki??

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7919
I do understand you. Rób młotki rozbudujesz tym sposobem mięsień dwugłowy, dzięki czemu krótkie mięśnie się wydają pełniejsze i wizualnie dłuższe.

'Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15987
DreamEvil Lekcje na jutro do szkoły odrobiłeś ? Masz chyba jakieś problemy emocjonalne? Dojrzewasz ? Zmiana strun głosowych?

.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z przybraniem masy..

Następny temat

Ile podniosę na sztandze jeśli wiem ile podniose hantlami?

WHEY premium