SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRZUCH 6cio pak

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 618
chciałbym zebyście dali mi jakiś fajny planik na brzuszek ... pamiętam że kiedyś był taki pościk z zajefajnym planikiem ale znaleźć go nei moge bo to bardzo dawno temu było
z góry dzięki

kierena

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 671
hmmm wiesz co A6W teraz to chyba jest najlepszy trening na szesciopak !! pozdroffka papa

Dojde do Celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
idz do sklepu i poproś o sześciopak żywca, najkrótsza droga do sześciopaku

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 671
o to link poczytaj sobei i wez sie do roboty a 42 dni mina a brzuszek bedzie idealny !! https://www.sfd.pl/temat144665/ 

Dojde do Celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
A6W albo ABS II<--wyszukiwarka
Samym treningiem brzucha nic nie zdzialasz, do tego musi dojsc jeszcze dieta redukcyjna+areoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 618
DZIEKI ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI.. W SZCZEGOLNOSCI O TYM ZYWCU ;) W SUMIE TO JA JESTEM CHUDY I CHCE TTYLKO PODRZEZBIC BRZUCH . DIZEKI JESZCEZ RAZ

kierena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 618
dzisiaj zrobilem sobie trening planem weidera . jest on za***isty trzeba to powiedziec. niby cwiczenia wydaja sie nei pozorne ale tak spinaja brzuszek ze szok!!!! a ja jeszcze sie troszke motalem bo patrzalem co mam robic.. czyli pare sekund odpoczynku. ale juz czuje ze efekty beda fajne..

kierena

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z tym zrobić

Następny temat

wazne pytanie

WHEY premium