SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRUCE LEE i VASYL - zszokowali mnie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brus idioto - ty sadzisz ze jeszcze kogos tutaj oszukasz?Nikt juz nie uwierzy w twoje bajki, kazdy wie ze jestes skonczonym palantem i podszywales sie na 100%. Fighter tych numerow IP nie wyssal z palca. Bedziesz zbanowany wiec sie nie wysilaj i nie pisz juz nic wiecej gowniazu.

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 467
Witam!
Nie wiem jak mozna dyskryminowac i posadzac ludzi o oszustwo podszywania sie pod kogos nick! Skoro wiadomo ze:

1. Istnieja kaweiarenki internetowe, z ktorych wysylaja posty osoby nie majace na codzien dostepu do internetu! jak wiadomo kaiwrenka ma stale ip.

2. Istnieje takie cos jak siec lokalna, w ktorej tez ip na swiat jest takie samo dla wszystkich uzytkownikow sieci.

3. Coraz czesciej szkoly, uczelnie maja dostep do intenetu - sytuacja analogiczna do kawiarenek internetowych!


Drugi raz pisze w tym dziale - ale ostatnio zostalem posadzony o podobna rzecz:(

Pozdrawiam!
P.S.
Ludzie opamietajcie sie:( chyba to jest logiczne i proste jak budowa cepa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bede to pisal az do znudzenia!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
widzę, że też jestem na liście. To dlatego, że jestem podłączony przez astercity.net, Mam tylko jeden nick i nigdy nie logowałem się pod innym.
O ile pamiętam, banzai (to ten co trenuje zapasy i ma jechać na olimpiadę) też jest z Wawy, więc pewnie jesteśmy w tej samej sieci, jak zresztą inni wymienieni.
pozdrawiam
VR

VR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Bruce Lee - jak się oficjalnie przyznasz pod podszywanie pod Vasyla i napiszesz przeprosiny w Szatni to zastanowimy się wspólnie co z tobą zrobić.

Póki co, raczej na wiele nie licz- dla mnie jesteś tchórzem i kominatorem w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Do wszystkich - wiem, że to odrobinę błędne koło, ale zrobiłem to po to abyście mieli świadomość, jak ciężko jest szukać winnego w razie jakiś wpadek.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Bruce Lee nie widzę Twoich przeprosin dla Vasyla !
Długo nie będę czekał !

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego moje posty są pousuwane?Zanim to zrobiłeś było sprawdzić czy ip tego podszytego vasyla to nie proxy tp sa bo ja z ich proxy wlaśnie korzystam i z tąd te same numery napewno kapujesz człowieku???????Ja się nie podszyłem!!!!!!

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
biedny czlowieczku idz prawic swe herezje gdzie indziej
jak mi przykro ze skasowali twoje tak szczetnie liczone posty, a juz prawie scignales czolowke :(

biedny Bruce





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946


:)
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja też znalazłem sie na tej liście i leję na to zupełnie. Proponuje zrobić tak samo innym użytkownikom forum, którzy mają czyste sumienie bo nie żarli sie z nikim i nie robili wiochy. No może oprócz Bruska, przykro sie patrzy na jego "tajsko-boxerskie" wypowiedzi ****** ****** ****** :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniewaz Brusie nie jestes ulubiencem moderatora jak np bogdol czy antyboruta ktorych chamskie texty mu nie przeszkadzaja. Nie zauwazyles ze wszystkie zwierzeta sa rowne ale swinie rowniejsze?

Paweł Ziółkowski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jet Li staje w oknie?

Następny temat

BBJ

WHEY premium