SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRUCE LEE i VASYL - zszokowali mnie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
No cóż, nie wiem jak Ci to wyjaśnić. Taki numer po którym można zidentyfikować powiedzmy komputer w sieci.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fighter DOBRY JESTEŚ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Gwoli jasności i zawodowego profesjonalizmu następna porcja:
chilongdo
KravMaga
FCLD
systemy
bogdol
Kamcia
MOR

Sorry Winetou !

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
I coś jeszcze na dokładkę:
Neon
Wong
HunterKK
Tomas19
man2000
kleku
Dark Lord
krates
Scorpions

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
IP to numer jeki zostaje wyslany z urzadzenia przy pomocy ktorego laczysz sie z netem. Stale lacze ma jeden numer IP wiec blokujac go nie wejdziesz na dany serwer, lecz "Modem'owcom" wystarczy rozlaczyc sie i przy ponownym polaczeniu juz leci inny numer IP i jest wolny, to tak w skrocie
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Widzę że coś się w końcu dzieje dobrego. Uważam że trzeba tu zrobić porządek.
Zauważyłem że jestem wymieniony na jednej z list. Hmmm, czy może to mieć związk z tym że kożystam czasem z kawiarenki int.? Nie znam się na tym ale chyba może.
Jestem tu od jakiegoś czasu i ludzie wiedzą że nie jestem żadnym zadymiarzem. Mogę ręczyć swoim słowem honoru, że nigdy nie wysłałem żadnego postu pod inną ksywką niż Corvax.
Swoją drogą ciekaw jestem dlaczego nie jestem na liście z Tajfunem choć często wysyłam posty z jego kompa.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 467
Witam!
Nie wiem jak mozna dyskryminowac i posadzac ludzi o oszustwo podszywania sie pod kogos nick! Skoro wiadomo ze:

1. Istnieja kaweiarenki internetowe, z ktorych wysylaja posty osoby nie majace na codzien dostepu do internetu! jak wiadomo kaiwrenka ma stale ip.

2. Istnieje takie cos jak siec lokalna, w ktorej tez ip na swiat jest takie samo dla wszystkich uzytkownikow sieci.

3. Coraz czesciej szkoly, uczelnie maja dostep do intenetu - sytuacja analogiczna do kawiarenek internetowych!

Pierwszy raz pisze w tym dziale - ale ostatnio zostalem posadzony o podobna rzecz:(

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Moj kumpel: Menel zostal zawarty w jednym zestawie. On napisal na SFD moze ze dwa posty i wiecej tu chyba nie bywal. On sie laczy z Chello (stale lacze), moze oni tez maja jakies stale IP na pewne obszary (calkiem prawdopodobne).

Sadze, ze te rewelacje z kilkoma nickami z tego samego IP to nic wielkiego, moze ktos rzeczywiscie sie podszywa, ale na pewno nie takie ilosci jak podales Fighter.

Sprawdz nazwy hostow tych IP. Pewnie Ci wyjda kawiarenki lub uczelnie jak ktos juz madrze zauwazyl.

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

Zmieniony przez - PHCthulhu w dniu 2001-12-07 16:51:51

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tak poza tematem, moj kolega Menel, fajnie zabrzmialo )

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14067
Zaraz, zaraz do*****a.
Dopiero dziś zniknąl mi napis "opłać abonament" i jestem z tego powodu bardzo zadowolony, a Fighter wyskakuje na jednej z tych list z moim nickiem.

Fighter do wiadomości Twojej i innych zainteresowanych.
Mieszkam w Warszawie. Z siecią łącze się głównie z domu z "chello", czasami z pracy przez modem tpsa. Wiem tylko że w "chello" IP zmienia się co jakiś czas (w praktyce raz na kilka dni).

Jestem na SFD aby pogłebić swoją słabą (jak na razie) wiedzę na temat kulturystyki i tylko z tego powodu.
Nie po to opłacałem abonament i tak długo czekałem na zniknięcie tego j/e/b/a/n/e/g/o/ napisu żeby się teraz w/k/u/r/w/i/a/ć jakąś listą.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub problemy to jestem w stanie podać dokładny adres, nazwisko, telefon numer buta czy kto co k*********chce !!!

Na razie.

Warszawa - Czerniaków

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jet Li staje w oknie?

Następny temat

BBJ

WHEY premium