SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRUCE LEE i VASYL - zszokowali mnie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
brusa stawiam na rowni z bogdolem i antybrouta dla mnie to te same smieci z tym ze brus napisal wiecej bzdur.

proponuje bana od razu jak ktorys z tych osobikow sie pojawi





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vanderlei (specjalnie z małej literki ) śmieciem sam jesteś.Zauwarzyłem że nie jestem ulubieńcem moderatora.Moje texty w których muwiłem coś sensownego zostały usunięte a texty bogdola i antyboruty itp Fighterowi nieprzeszkadzały.Fighter to taki wojownik że jak przegrywa to piaskiem w oczy sypie bo ja mu wypowiedziałem że w karate nie ma boxerskich uderzeń (co jest zresztą prawdą) to on za to pousuwał moje posty.No żeczywiście zachowanie godne wojownika.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...Moje texty w których muwiłem coś sensownego zostały usunięte ...
nie wydaje mi sie zeby takie teksty kiedykolwiek istnialy , jezeli tak to Fighter popelnil blad bo trzeba bylo "save" to do archiwum ( zeby nie mowili ze Brusss nic madrego nie napisal).
Uwazam ze duzym szczesciem dla administratora forum jest ze wpowiedzi Brussa mozana liczyc w bajtach ( krotkie, rzeczowe ,"sensowne") , a nie niedajboze w KB bo doszlo by do zablokowania serwera.
Znajac sklonnosci Brussa do kontaktow dewiacyjno - monoseksualnych pewnie zaraz dostane 24 bajty sexualnych wyzwisk , ale co tam "Life is short play hard"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
dobre Seiken ;)))))


ja dorzuce swoje 3 grosze

Bruce wroc pamiecia do tamtego topicu i przypomnij sobie w jaki sposob powiedzial Fighterowi ze nie ma ciosow bokserskich w karate. Bylo to w twoim stylu dokladnie takim w jakim potraktowales kiedys mnie i kilku jak nie kilkunastu gosci na tym forum. Nie dziw sie ze masz usuniete posty i ze malo kto cie tu lubi.







*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdy muwiłem o ciosach w karate normalnie się wypowiedziałem ale Fightera uraziło to że na karate najechałem i powiedział bruce prze***ałeś sobie i żeczywiście posty wykasowane ale to nic mi nie zależało na nabijaniu liczkina jak niekurym tutaj ja poprostu muwiłem to co myślałem.Seiken ile ci zajeło wymyślenie tego tekstu?

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brusss z czasem dojdziesz do tego ( mam nadzieje) , ze akcja automatycznie rodzi reakcje bez wplywu takiego czynnika jak czas reakcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wynika z tego to że nie pomyślisz zanim napiszesz

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzisz i tu jest twoj blad logiczny , jezeli chodzi o walke to na myslenie nie ma czasu , a sprowadzjac to do twojej " zlotej mysli" myslenie na odpowiedzia na twoj post uragalo by mojemu intelektowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak widać sam urągleś swojemu intelektowi bo ja muwiłem o pisaniu a nie o walce więc nawet nie potrafisz interpretować czytanego tekstu.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
BRUCE nie wiem czemu ale kojarzysz mi sie z Andrew Lepperem ;)

tylko ze tamten naprawde cos cwiczyl ;)))





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jet Li staje w oknie?

Następny temat

BBJ

WHEY premium