SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRUCE LEE i VASYL - zszokowali mnie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...cos w tym jest Vanderlei , rzeczywiscie podobienstwo nieprawdopodobne.
Brusie moj sympatyczny i na tym zakoncze dyskusje ( dyskusje , Brusss to byl komplement do ciebie) z toba , teraz i na wiek i wiekow ,Amen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8793
Seiken,bedziesz mial jeszcze wiele okazji do poszerzenia swoich horyzontow intelektualnych,bo twoj przyjaciel B.L. pojawil sie ponownie na Vortalu Budo)))))))
Vanderlei,co cwiczyl A.Lepper?
Bruce Lee,czemu nie chcesz powiedziec chlopakom,gdzie trenujesz?Czytam Was od niedawna i nie rozumiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Póki co Brus -> jak mi napiszesz że kyokushin jest najgorsze na świecie to nie usunę posta choćby nie wiem co się działo. Ale jak mi napiszesz tak jak Ty to potrafisz: No bo ****a kyokushin to c***ówka. To na pewno usunę tego posta.

A w kyokushin są techniki bokserskie, przynajmniej były tam gdzie ja trenowałem i są tu gdzie teraz trenuję. Amen!

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Andrew Lepper cwiczyl ... boks.
Podobno dobrze mu szlo a wykorzystywal swoje umiejtnosci np w szkole jak sprzedal sierpa nauczycielowi za postawienie mu zlej oceny ;)
Podobno lal sie gdzie i z kim tylko mogl.
do dzisiaj w jego gabinecie wisza rekawice bokserski

Zmarnowany talent ;)
zupelnie jak BRUSSSSSS





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1163
Czesc... na Liscie figurowala ksywa Hudy - nie wiem czy chodzi o mnie, a jesli tak to prosze o wyrozumialosc jestem w sieci liczacej 17 osob... i kilka osob z tejze 17 pakuje sobie i sadze ze tez tu nieraz wpadaja... ale i tak najlepsze podejscie do tego tematu ma Dosiek ... - "klade lache na cala ta liste" - Dosiek na Prezydenta!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vanderlei ,
powaznie czy sobie zartujesz?
Podczas pobytu w Polsce , wypowiedzi Andrzejka rzucaly mnie na podloge ze smiechu i musialy byc nieodlaczna czescia atmosfery kolacji , ale zeby on , boks trenowal....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14067
Choody )
Ja po prostu wiem po co to zaglądam. Potrzebuje porad fachowców. To wszystko !!!

Warszawa - Czerniaków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
nie zartuje Seiken , Andrew to smieszny czlowieczek i bardzo porywczy a jego teksty sa zabojcze.

z innych ciekawostek to moge ci powiedziec ze byl tez ministrantem ale ktoregos razu sie wkurzyl ze trzeba klekac, wstal i powiedzial ze juz przed nikim nie ukleknie.

pozniej zaczal trenowac boks i bil sie z kim popadlo
3 razy wywalali go ze szkoly

smieszny jest ale wspolczuje mu bo z tymi hienam w rzadzie nie wygra ale ...
Balcerowicz musi odejsc ;))









*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5626
Andrjiuuu ;) jest ok hahahah.. odwalcie sie od niego ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1160
Ja proponuje bany np. jakis skrypt identyfikujacy na podstawie cookies albo cos... Dam znac jak cos wykombinuje. Bany na IP bylyby nieuczciwe poniewaz wielu ludzi ma dynamiczne i stad tez listy forumowiczow piszacych z jednego ip (po prostu ktos dostal takie samo ip jak 5 minut wczesniej mial ktos inny)
Pozdro

Maciek

Maciek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jet Li staje w oknie?

Następny temat

BBJ

WHEY premium