SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOKS na redukcje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
Sorry ,ze otwieram nowy temat ale tam nikt nie odpowiada (we wcześniejszym temacie)

W domu mam worek bokserski, moim celem jest redukcja czy jak bym ćwiczyła na tym worku(mój ojciec kiedyś boksował także podstawy mam opanowane a w razie jak bym coś zele robiła to on mi skoryguje błędy) 6 dni w tygodniu po 30-40 min i do tego skakanka 10-20 min i brzuszki, do tego oczywiście dieta. to czy udało by mi sie zredukować ok 7-10 kg mój wzrost to 174 waga 68. niestety klub i siłownia nie wchodzą narzazie w grę dopiero na wakacje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
mogę liczyć na odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
Oczywiście że tak. Dołóż jeszcze do tego w miare dobrą diete i gra. Tylko nie katuj sie z jedzeniem.. wy dziewczyny to potraficie .. trenuje boks,znam ludźi którzy naprawde wygladali źle teraz ich tkanka tłuszczowa zmniejszyła sie o 70%.
pozdrawiam.

Cognosce te ipsum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
dzięki zmotywowałem mnie do dalszego działamnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
Odpisze jeszcze ktos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2656
oczywiscie boks jest sportem ogolnorozwojowym i angazuje durze partie miesni wiec jest to bardzo dobry sposob na redukcje a i napoprawienie sprawnosci..

no co jest k***a co jest;/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
dzięki za odpowiedz czy mogę prosic aby wypowiedział sie jakiś spec
w sensie że dietetyk jakiś doradca czy trener.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie - ból mięśni nóg

Następny temat

miesien uda, prosze o odp...

WHEY premium