SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Witam od pewnego czasu myślę żeby zapisać się na BJJ.Problemem jest niestety wzrost mam miejwięcej 1,85 i wiele osób odradza mi zapisanie się na Bjj mówiąc że jestem za wysoki na "parter ". Powiedzcie mi co mam o tym myśleć z góry zaznaczam że sporty uderzane mnie nie bawią.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
za wysoki na parter? hahah wolne żarty... najlepszy przykład to Roger Gracie :)
wzrost w parteże bardzo pomaga jak dobrze sie go wykorzystuje:) nie słuchaj wiary tylko idz:) BJJ to poezja:)

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Tak jak wyzej, kazdy typ budowy sie nadaje. Werdum ma ponad 190cm wzrostu i co jest kiepski w parterze? Jak cie to kreci to marsz na trening i nie sluchaj glupich kolegow, koles co ci to powiedzial raczej niewiele ogarnia.

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Ja jestem wyższy od Ciebie a jakoś nie odczuwałem żeby wzrost miał wpływ na treningi.

Nie słuchaj idiotyzmów.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
słuchaj kolegów to będziesz latał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
wiele osób odradza mi zapisanie się na Bjj mówiąc że jestem za wysoki na "parter ".

Brednia. Są techniki i taktyki walki w których długie ręce i nogi bardzo się przydają, chociażby cała pajęcza garda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
1,85 to wcale nie tak dużo koledzy bzdury gadają u mnie w klubie jest koleś naprawde wysoki i do tego szczupły a wymiata aż miło patrzeć. Wszystko ma swoje plusy i minusy, ale napewno taki wzrost nie jest ŻADNYM problemem w bjj

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1182
Royce Gracie ma około 183, wielu w UFC też i sobie radzą... U nas w klubie są osoby co mają ok. 190cm i też nie mają problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Roger G ma 193 bodajże ... a jest najlepszy na swiecie:/P

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
koledzy są za niscy na parter i mówią Ci bzdury z zawiści.


Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacz na zeby

Następny temat

Czy ktoś spotkał w Polsce taki kask:

WHEY premium