SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPS

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
MAM PYTANIE JAK MI ODPOWIECIE TO PRSOZE O SKASOWANIE TEMATU.
OTO PYTANIE DZISAIJ CWICZYLEM BICEPS I TERAZ JAK GO NAPINAM TO CZUJE COS TAKIEGO JAGBY MI SIE MIESIEN ROZCIAGAL ALE TO NIE TAKIE UCZYCIE JAK ROCIAGAM MIESNIE TO JEST TAK JAGBY KUCIE TAKIE W MIESNIU.. A I NIE SA TO NAPEWENOZAKWASY PROSZE POWIEDCIE CO TO MOZE BYC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5091
moze przetrenowałem reke trudno mi powiedziec najlepiej samemu to poczuć <--- to jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
ja tez tak mysle ze to przetrenowanie lekkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5091
To dobrze sie sie zgadzamy;) tak własnie myslałem bo wydaje mi sie ze miałem coś podobnego kiedyś

PoZdRaWiaM GajoS15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
wiez jesem poczatkujacy i odrazu jak zauwazylem to znaczy poczulem to napisalem bo sie troche przestraszylem ... ale dzieki bo jak to przetrenowanie to nic takiego trasznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5091
bedzie dobrze dałes tylko mu lekcje co bedzie go czekało w nalblizym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
dziekuje ci bardzo dal bym ci soga za pomoc ale nei amm abonamenty...
moderatora prosze o wykasowanie postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Nie tak prędko, zanim ustalimy czy to przetrenowanie może napisz coś o tym jak trenowałes ostatnio. Czyli rozpisz nam szczegułowo swój trening bicka i napisz od jak dawna trenujesz obecnym cyklem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
ja dzisaj cwiczylem bicka i plan mam od miesiaca i nigdy nei mialem jakis problemow z nim . dzisaij robilem na moditewniku gryfem łamanym , na ławce skosnej na przemian hantlami , sztanga prosta na stojaco i na wyciagu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
robie 4 x 8 to czyli 16 seri
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene treningu

Następny temat

IRONMAN czyli wytrzymałość ponad wszystko

WHEY premium