SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BETA-ALANINE Xplode Powder - JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8164

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
ehh już myślałem że będzie tak piękne i dostane czystą bete z olimpu ;/ a tu sie zawiodłem bo jakaś mała dosypka kreatyny... Ja stosuje betke miedzy cyklami kreatynowymi więc jej nie zakupie...

kwiczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
masz bez kreatyny kapsy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 242 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14786
konkurencja ma 4,5 grama mono i 4,5 grama bety w porcji i ceną piją was na łeb , myślałem że wprowadzicie bete w proszku szkoda
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
jak znamy OLIMPA to niezbyt interseuje ich co ma konkurencja:), produkt zostal opracowany przez Specjalistów we współpracy z zawodnikami, był testowany i sprawdzał się wyśmienicie.
Ilość kreatyny jest b.niska ale też taka była zaplanowana aby uzyskać pożądany synergizm z innymi b.ważnymi składnikami tego blendu .
Na przerwie od kreatyny takie ilości nie mają żadnego wpływu..bo równie dobrze należałoby odstawić większe ilości wołowiny.
Produkt jest super i nie ma co narzekać:) Oczywiście zawsze jest alternatywa ,czysta w postaci kapsów CARNORUSH z super dodatkami..lub konkurencyjna:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
Dobry skład, nie potrzebuje dużej dawki mono... Chętnie przetestuje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oo przehooj produkt w proszku wersja xplode, super, cena tez ok, napewno będzie dużo chętnych

a co do pytania strone wcześniej czemu są śladowe ilości kreatyny, zawsze tak jest i np przy krecie nie ma że jest sama kreta tylko np dodatek tauryny czy witaminy b6 bo to obniża koszty produkcji aniżeli było by sam składnik jak kreta czy BA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 218 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1095
Sołtys jaki strzał w kolano ), przecież beta alanina jest wskazana przy cyklach kreatynowych ponieważ obie te substancję świetnie działają synergistycznie,.............,a tak na marginesie po co w ogóle robić przerwę w braniu kreatyny, nigdy nie robiłem fazy ładowania, a Creatine Xplode jest pod tym względem świetny i na pewno dorzucę do niego wyżej wymieniony produkt. Niektórzy już narzekają na cenę,na oficjalnej 79,90, czyli w najtańszych sklepach internetowych będzie za lekko ponad 50 zł, przy mojej wadze porcja 9 gram na dzień daje prawie 47 dni,więc luzik.
Jak zwykle Olimp wymiata,oby tak dalej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Trafiony produkt !! Uradowało mnie to ... Wiem co kupie jak skacze redwailera :)

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 475 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12908
super
cos dla ludzi chcacych poprawic wytrzymalosc
skoro OLIMP rzucil proszek do pieczenia to musi faktycznie dzialac :P:P

-----PRZYGOTOWANIA DO AMP_2015-----

http://www.sfd.pl/DT__przygotowania_do_AMP-t1049972.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Amok - Przedawkowanie

Następny temat

NOWOŚĆ!!! BETA-ALANINE CARNO RUSH MEGA CAPS!!!

WHEY premium