SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BETA-ALANINE Xplode Powder - JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8169

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Tak synergicznie działającego połączenia substancji aktywnych nie znajdziesz na rynku a chyba sięgasz po tego typu produkt w konkretnym celu i z konkretnym oczekiwaniem.
Jeśli ktoś chce porównywać zaawansowany i dopracowany pod względem składu produkt, do czystej BA, czy mixu z mono, to raczej droga na skróty, bez zgłębienia istoty tematu.

Owocnej suplementacji i najlepszych wyników....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...stosuję od kilku dni,xplode BA -piekelnie szybko wchodzi w krwiobieg,wszystkie odczucia jak najbardziej na miejscu,trening aerobowy dokonczony w pełni,świetna pompa mięsniowa przy całkowitym utrzymaniu percepcji ćwiczonej parti,ITD-dla mnie pełny i wystarczający produkt BA....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@NUTRI wszystko fajnie, tylko że podobne buńczuczne zapowiedzi były przy okazji Redweilera, a produkt został przez znaczną część użytkowników zmasakrowany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Raczej chyba zadowoleni z redweilera byli w przewadze...?

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Tak naprawdę to rynek weryfikuje produkt a nie huczne zapowiedzi. Dziwnym trafem Olimp zawsze hucznie zapowiada produkt a potem już nigdy nie chwali się wielkością sprzedaży.

Tak z ciekawości Olimp możesz wkleić jakieś badanie, które udowadniają że połączanie 1300 BA z 193 mg kretyny działanie X razy lepiej niż samo 1300 BA (mówię o sugerowanej 1 porcji).

Macie działa rozwojowo-badawczy więc może choć czasami poza marketingowym bełkotem napiszecie coś merytorycznego, bo niestety ale w tym dziale to raczej rzadkość.

ps. Pytam o produkt Beta-Alanine Xplode Powder, więc liczę że nie wykasujecie tego posta pod przykrywką odbiegania od tematu.
ps2. pytam poważną firmę o fakty naukowe, więc proszę aby płatni klakierzy nie pisali o synergii, kosmicznej jakości itp.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2006 Aug;16(4):430-46.
Effect of creatine and beta-alanine supplementation on performance and endocrine responses in strength/power athletes.
Hoffman J, Ratamess N, Kang J, Mangine G, Faigenbaum A, Stout J.
Source

Dept. of Health and Exercise Science, The College of New Jersey, Ewing, NJ 08628, USA.
Abstract

The effects of creatine and creatine plus beta-alanine on strength, power, body composition, and endocrine changes were examined during a 10-wk resistance training program in collegiate football players. Thirty-three male subjects were randomly assigned to either a placebo (P), creatine (C), or creatine plus beta-alanine (CA) group. During each testing session subjects were assessed for strength (maximum bench press and squat), power (Wingate anaerobic power test, 20-jump test), and body composition. Resting blood samples were analyzed for total testosterone, cortisol, growth hormone, IGF-1, and sex hormone binding globulin. Changes in lean body mass and percent body fat were greater (P < 0.05) in CA compared to C or P. Significantly greater strength improvements were seen in CA and C compared to P. Resting testosterone concentrations were elevated in C, however, no other significant endocrine changes were noted. Results of this study demonstrate the efficacy of creatine and creatine plus beta-alanine on strength performance. Creatine plus beta-alanine supplementation appeared to have the greatest effect on lean tissue accruement and body fat composition.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ale ja nie pytałem o skuteczność łączenia Kreatyny z BA ale o skuteczność akurat takiego dawkowania. Czy w ww wymienionym badaniu były takie proporcje o jakie ja pytam? Proszę wybaczyć ale na szybko nie mogę odszukać pełnej publikacji badania i nie wiem jakie jest tam dawkowanie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Na 4 stronie tego tematu ja i Piotrek tłumaczymy "filozofię" tego suplementu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Panie Sławku ale nie jesteśmy na forum filozoficznym, więc mnie filozofia nie interesuje tylko chciałbym jakieś fakty naukowe, co chyba dla rzeszy ekspertów nie będzie problemem. Chciałbym zakupić ww produkt dlatego chciałbym aby mnie przekonać że śladowe ilości kreatyny mają w tym produkcie kolosalne znaczenie i jest to warte żeby płacić x razy więcej niż za produkt konkurencji bez śladowych ilości kreatyny.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Na 4 stronie zostało to powiedziane: kreatyna działa synergistycznie z beta alaniną, więc została dodana do tego suplementu w celu zwiększenia aktywności beta alaniny. Suplement beta alaniny z dodatkiem kreatyny ma z założenia działać silniej, jak czystej beta alaniny, tak samo jak np. witamina C z dodatkiem rutyny na z założenia działać lepiej, jak sama witamina C.

S. Ambroziak

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Amok - Przedawkowanie

Następny temat

NOWOŚĆ!!! BETA-ALANINE CARNO RUSH MEGA CAPS!!!

WHEY premium