SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA (zagubiony)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Otóż mam następujący problem.

Jesten na diecie redukcyjne (dieta, plan wszystko jest). Kompletnie nie wiem kiedy brać to BCAA. Załóżmy, że koncze posiłek i za ok 40 min jestem na siłowni i zaczynam rozgrzewke (wiem, ktos powie ze nawet 1h nie czekam i juz cwicze, ale nie mam czasu, doba nie ma chociaż 30h, niestety). I pytanie: Gdzie tu wcisnac BCAA, wziasc po 15 min od zjedzonego posiłku czy jak? Oraz tak samo po treningu, kiedy skoro z siłowni do domu mam 5 minut więć mogę zjesc posiłek potreningowy po 15 min od skonczonego treningu.

Najlepiej by było jakby ktoś mi napisał ile dokladnie minut po posiłku przedtreningowym a ile przed treningiem, oraz ile minut po treninigu a ile przed posiłkiem potreningowym (pomieszałem, WIEM)

Dzieki i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Ja właśnie od 4 miesięcy jade na 3xFBW + 45 min aeroby i schudłem z 8kg (wizualnie wyglada na znacznie wiecej, wiecie o co chodzi zapewne), ale tak jak pisałem, chce to skrócic, oraz żeby po prostu przez te 2 miesiące nie przytyć za dużo.

Ok, czyli zostaje tak jak jest i skoro mam robić same aeroby to nie dorzucam BCAA. Mam nadzieje, że z dietą spadki nie będą jakieś spore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W Twoim przypadku przed treningiem brałbym BCAA po wejściu do szatni. Przebierasz się, rozgrzewka itd i mija ok. 20min zanim rozpoczniesz trening. Poza tym nie ma co kurczowo się trzymać tych 30min. Później BCAA bierzesz od razu po treningu.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
Nie wiem czy to 40 min to nie za krótki odstęp czasu między posiłkiem a siłownią. To też zależy jak duży to posiłek. Co do BCAA to tak jak kolega wyżej pisze możesz po wejściu do szatni, bo zanim się przebierzesz i rozgrzejesz to minie to około 20 min, a po treningu od razu po wejściu do szatni możesz

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316
w Twoim wypadku bcaa najlepiej popijac w czasie treningu.

Zmieniony przez - evinka w dniu 2011-02-24 10:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Dzieki za odpowiedzi, pomogły mi.

Ma jakieś znaczenie, że od marca rezygnuje z treningu siłowego i bede tylko 3x 45 min w tygodniu robił aeroby? Wtedy BCAA tak samo jak napisaliście wyżej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tak, dlaczego rezygnujesz?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Muszę jeszcze wiecej czasu poswiecic na nauke, bo MAJ się zbliża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To już wolałbym robić trening siłowy, po którym robisz 20-30 aerobów x2 w tygodniu i do tego raz typowy aerobowy.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
j/w
lub trening typu obwodowowego+aero po.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Właśnie też o tym myślałem. Ok, to sprawdze dwie możliwości i zobacze, po której będę mniej zmęczony, ale przypuszczam, że zostane przy samych aerobach. To tylko 2 miesiące, nie koniec świata :) Zresztą miałem juz 2-miesieczna przerwe od treningów siłowych wrzesien-październik, jak miałem złamaną kość śródręcza.

To jakbym miał same aeroby to jak z tym BCAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Przy samych aerobach poleci Ci mięso.

Najlepiej zrobić tutaj właśnie FBW. Przy ciężkich wielostawowych ćwiczeniach raz, że masz spory wydatek energetyczny, dwa że jest impuls dzięki któremu przysadka produkuje hormon wzrostu. Dzięki temu zachowasz więcej masy mięśniowej to raz, a dwa że hormon wzrostu sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej.

Przy samych aerobach BCAA tak jak było pisane na początku.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

staż 6 miesięcy, co po mono?

Następny temat

Stack kreatynowy

WHEY premium