SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA czy BCAA + EAA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1753
Witam. Chciałbym poradzić się Was drodzy koledzy.
W planie mam zakup na 3-miesięczny okres OLIMP BCAA XPLODE POWDER 700G i nie wiem czy lepiej kupić do tego OLIMP EAANABOL XPLODE 520G czy jeszcze jedną paczkę OLIMP BCAA XPLODE POWDER 700G bo cenowo wychodzi podobnie nie jestem pewien co da lepszy efekt. Z jednej strony czytałem że EAA pozwala pełniej wykorzystać wzrost syntezy białek miesniowych ale na 3 miesiące kupując 2 razy BCAA 700g wyjdzie mi akurat 10g przed i 10g po treningu plus po kilka g w dni nie treningowe. Ćwiczę 5razy w tyg. po 1.5h dlatego regeneracja jest dla mnie sprawą bardzo istotną.
Czekam na porady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 5 regulaminu
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aminokwasy NIE sa rowne
ale jesli chcesz Pawele odpowiedzi pelniejszej

prosze rozpisz swoj caly okres okolotreningowy (jesli o suple (rodzaje i ilosci) i diete) - jak rozumiem w tym okresie chcesz przyjmowac serie Xplode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1753
Mam bardzo dobrą przenianę materii. Waga 100kg przy 198cm nie zmienia mi się od chyba 10lat przy uprawianiu koszykówki. Od czasu zabrania się za ćwiczenia siłowe do tego co jadłem od zawsze dodaje codziennie 3-4jajka 200-300g twarogu z jogurtem 130g tuńczyka z wody plus 20g białka sojowego. Rano płatki owsiane+len mielony+wiórki kokosowe+żurawina suszona. Od czasu do czasu pierś z kurczaka. Ograniczyłem również cukier. Trening zazwyczaj zaczyna się około 20 czasem 22. Poprzedzony porcją twarogiu na jakiąś godzinę przed i porcją suplementów na 30-20min przed w postaci 3g creat xplode + 5g BCAA xplode + 30g carbonox + 10g ISO plus. To samo biorę zaraz po treningu plus 20g białka z mlekiem i jogurtem pitnym 50/50. Po prysznicu tuńczyk czasem z jajkami jeśli nie jadłem ich rano. Trening trwa 1.5h Przerwy między seriami na tą samą grupę po maks 5min, w tym czasie wchodzi inna partia więc przerwy między ćwiczeniami są około 1-1.5min na różne partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1753
Teraz mam zamiar kupić więcej BCAA ewentualnie z EAA by zwiększyć regenerację i dać więcej "cegiełek" do mojej budowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1753
Uważam Olimp za najbardziej renomowaną firmę zajmującą się suplementami, tym bardziej że produkty Olimpu (niektóre) można znaleźć w aptece, no i to niemiecka firma a mówi się że niemcy trzymają się "ordnung muss sein" :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez s.m.p.a. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1753
Następny śmieć co założył konto by obrażać, taki mądry i wyszczekany tylko przed monitorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Polska kolego nie niemiecka.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1753
To z jakiego kraju jest Olimp nie rozwiązuje mojej rozterki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wyjaśniłem CI


Mam bardzo dobrą przenianę materii. Waga 100kg przy 198cm nie zmienia mi się od chyba 10lat przy uprawianiu koszykówki. Od czasu zabrania się za ćwiczenia siłowe do tego co jadłem od zawsze dodaje codziennie 3-4jajka 200-300g twarogu z jogurtem 130g tuńczyka z wody plus 20g białka sojowego.

Niech zostaną jajka, twaróg półtłusty bądź tłusty, jogurt oczywiście naturalny, a tuńczyka z wody bym sobie darował. Jeśli musisz spozywać już ryby z puszek wybierz śledzia, makrele, szproty. Oczywiście cześciej stawiaj na mrożonki. Białko sojowe wyrzuć, jeszcze jakbyś był kobietą ok ale wywal. Kup WPC masz naturala w dobrej cenie.


Rano płatki owsiane+len mielony+wiórki kokosowe+żurawina suszona. Od czasu do czasu pierś z kurczaka. Ograniczyłem również cukier. Trening zazwyczaj zaczyna się około 20 czasem 22. Poprzedzony porcją twarogiu na jakiąś godzinę przed i porcją suplementów na 30-20min przed w postaci 3g creat xplode + 5g BCAA xplode + 30g carbonox + 10g ISO plus.

Około 2 godziny przed wrzuć lepiej jakieś mieso ze źródłem ww. Xplode walnąłbym potreningowo, xploda popijał w trakcie z izotonikiem. Carbo może warto także po zostawić

To samo biorę zaraz po treningu plus 20g białka z mlekiem i jogurtem pitnym 50/50. Po prysznicu tuńczyk czasem z jajkami jeśli nie jadłem ich rano. Trening trwa 1.5h Przerwy między seriami na tą samą grupę po maks 5min, w tym czasie wchodzi inna partia więc przerwy między ćwiczeniami są około 1-1.5min na różne partie.


Po treningowo kreatyna, rano pierwsza porcja bądź przed treningiem. BIAŁKO MIESZASZ Z CARBO. Potem posiłek proponował bym ziemniaki mogą być z jajami mogą być z rybą czy miesem plus warzywa.



Jeśli masz białko potreningowo ALE NIE SOJOWE wybierz bcaa i pij w trakcie, lub kase przeznacz na WPC.

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2012-02-12 20:36:38

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zielona Herbata

Następny temat

Pytanie do Sławka odnośnie jego Forum

WHEY premium