SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA - zestawienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 131662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Mam pytanko czy jest jakas gorna granica spozywania BCAA ? Ja lubie bic BCAA podczas treningu z dodatkiem vitargo. Teraz bede robil redukcje i myslalem nad czyms takim:


40g BCAA XPLODE z Olimpu
10g Vitargo

obydwa produkty maja smak pomaranczowy wiec nic sie nie gryzie. Po treningu jakies 40g WPI i godzine pozniej posilek treningowy.

Co o tym myslisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
jeśli Cię stać - to możesz tak szamać

są zwolennicy kosmicznych dawek bcaa, między innymi cała rzesza amerykańskich kulturystów

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
trudno przewidzieć

szansa jest

osobiście z połowę/jedną trzecią z tego wrzuciłbym do posiłku po treningowego, biorąc pod uwagę to badanie:

https://www.sfd.pl/Leucyna,_kupić_-t568709-s3.html#post2 

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
A jak oceniasz picie BCAA podczas treningu ? A co do posilku potreningowego to jezeli jest dobrze ulozony czytaj dobre zrodlo wegli i białką + warzywa i jakis owoc nie uwazam ze trafnie byloby cos dodawac biorac pod uwage tez to ze okres okolotreningowy jest najbardziej korzystny dla psychiki i placebo Wiec czym wiecej zjemy tej chemi w tym czasie mamy wiekszy komfort psychiczny co rowniez prowadzi do lepszego samopoczucia i funkcjonowania organizmu.


Za okres suplementacje okoloteningowa uznaje suplementacje przed, w czasie i zaraz po treningu.
Zmieniony przez - TrakaShi w dniu 2010-02-28 19:19:46

Zmieniony przez - TrakaShi w dniu 2010-02-28 19:23:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
niezbyt zrozumiałem tą teorie z placebo, jak i odnoszę wrażenie, że niezbyt uważnie przeczytałeś w/w badanie i linki pod nim

picie intra workout jest ok, ale jakiś specjalnych korzyści poza ewentualnym orzeźwiającym smakiem bcaa imo nie ma

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Moze faktycznie nie zrozumialem. Mam zatem rozumiec ze picie bcaa intra workout daje takie same efekty jak picie soku pomaranczowego ? Ta teoria jest niedorzeczna, wytlumacz dlaczego twoim zdaniem picie bcaa przed i po jest lepsze i dodanie bcaa do potreningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
nie zrozumiałeś

chodziło mi o dodatkowe korzyści porównując do picia przed/po

a nie wcale, bądz do soku pomarańczowego

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Rozumiem, przeczytalem dokladnie te linki i artykuł elisa. A jako ze zalezy mi dobrej formie na wakacje dam BCAA w prochu intra workout i bcaa w kapsach do szejka potreningowego (bialka z weglami) moze kupie tez 1 listek HMB i dam po 1 kapsie hahah Kto wie moze akurat efekt bedzie zadowalajacy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1224
Czy są jakieś przeciwwskazania jeśli chodzi o bcaa? Cierpię na arytmie, a jestem w trakcje spalania i zastanawiam się nad zakupem takowego.

@edit
Co myślicie o olimp explode, da rade i jak dawkować w dni nietreningowe, normalnie, czy może wcale?



Zmieniony przez - Sumiasty w dniu 2010-02-28 22:46:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Vitalmax Creatin pure 600g?!?!?!

Następny temat

co na początek

WHEY premium