SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA+

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
Jak na mase ćwiczę opróćz białka i gainera co najlepiej do kupić bcaa będzie dobrym rozwiazaniem?? może cos jeszcze do tego na masę dorzucić??

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
twoje w częsci brzmiało tak tym razem :" mam gainera carbo , białko, taurynę moze do tego dokupic bcaa i glutaminę?? " to ci napisałem że lepszym wyborem jest BCCA od glutaminy a nie że białko nic nie da !

człowieku ty czytasz co piszemy ci w pięciu postach , białko jest budulcem mięsni jes niezbędne w budowaniu masy mięsniowej i jest przed BCAA nie da się zbudowac mięsni bez białka , jak brakuje ci białka w diecie uzpełniasz ją !! ponadto białko WPC jest bogate w rozgałęzione aminokwasy BCAA !!

i żle podchodzisz do sprawy i nie oczekuj od BCCA że ci od razu mięsnie same urosną to zależy od tylu czynników że bym musiał pisac i pisać !

Najważniejszy jest Trening!!dieta !, regeneracja! a nie suple na pierwszym miejscu to nie jest tak w tym sporcie muszisz to zrozumieć !!

Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
kreatyne przy odpowiednim stazu..
zamiast bcaa...dokoop lepiej bialka/gainera/carbo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
kreatynę na mase ?? ja ćwicze na masę mam gainera carbo , białko, taurynę
moze do tego dokupic bcaa i glutaminę??

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1440
ja to mysle ze najlepiej zrobilbys gdybys luknoł jakies bialeczko(provita) kreatynke w mono olimpu i jakies amino mogą byc bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
ale dlaczego kreatyna na mase bcaa jeszcze tak
a co sądzsz o glutaminie co lepsze bcaa czy glutamina jakie s może aminokwasy jakie??

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale dlaczego kreatyna na mase?? dlatego że Kreatyna jest typowym suplementem na mase i siłe ma pośredni wpływ na przyrost masy mięśniowej ,jak w innym napisałeś poscie chyba to już czwarty że masz diete to będzie oki uzpełnisz ją białkiem i gaineram dodasz kreatyne i BCAA ! jeszcze odpowiedni trening i będzie super !


Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
to jakie bcaa najlepiej firma

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz kupić olimpa , treca - kieruj się ceną i składem !!


BCAA standardowo 1 kaps na każde 10kg wagi ciała! w dni nietreningowe możesz brać 1 k na 20kg mc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
bcaa strata kasy a juz napewno jak sie masujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aminokwasy to strata kasy ??? to że jak się bierze aminowkasy to nie znaczy że od razu przybędzie komuś 2 cm w biku ale są b. potrzebne aminokwasy mają pewne specyficzne zastosowanie w odżywianiu sportowym
odgrywają ważną rolę w organizmie, począwszy od budowania i reperowania tkanek do wytwarzania związków chemicznych, które są odpowiedzialne za funkcjonowanie mózgu niektóre aminokwasy nie są wytwarzane w organizmie albo wytwarzane są w bardzo małych ilościach w rzeczywistości, organizm nie jest w stanie wytwarzać białka, jeżeli nie ma wystarczającej ilości aminokwasów. Jeśli nasz kolega ma fundusze na różne suple to czemu nie BCAA ! do dobrego treningu, diety ,połączenie supli KREATYNA + BCAA będzie odpiwednie uzpełnisz diete Gainerem i białkiem i będzie oki !

Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Dlaczego? Poniewaz ma je w tańszej formi jako wpc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo

Następny temat

HMB brac czy nie????

WHEY premium