SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAry

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie małe pytanko. Czy ktos mi poleci cwiczenia zeby na duze bary? Chodzi mi o to by mniec szerokie i duze bary. Poleci ktos jakies cwiczenia? :>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a dotknij jeszcze przednich bo sa napiete ze az "szczelają"

nie mam

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-04-18 17:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Wszelkeigo rodzaju wyciskania na barki. A jezeli chodzi oszerokosc to plecy trzeba pocwiczyc (najlepiej dziala podciaganie na drazku szerokim uchwytem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
by mieć szerokie to chyba unoszenie ramion bokiem w górę w staniu

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tiaaa, ja na drazku sie podciagam szerokim i waskim codziennie sie podciagam, i mowisz ze to poszerzy bary? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmmm, by mnieć szerokie to chyba jeszcze pomorze w staniu wyciskanie sztangi w gore zzza karku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Ja pare miesiecu temu zaczolem sie podciagac i powoli widze efekty, w tym sporcie nic nie przychodzi z dnia na dzien. A jak sie podciagasz to nachwytem a nie podchwytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
paszczak nie doaradzja mu ze na szerokie barki ( w byle jaka strone sa wyciskania - ktore angazują GŁOWNIE przedni bark. a co z bocznym i TYLNYM ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Wyciskania sztangielkami angazuja mniej wiecej tak samo wszystkie 3 aktony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wycisk na barki jest na rozwoj PRZEDNICH aktonów. na boczne niejest ale lekko je nagazuje.
a tylne aktony dzialaja tak samo jak np łydka przy tym cwiczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Tak bylo napisane w Muscle, ze wyciskanie sztangielkami angazuje 3 aktony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no to fajnie. albo klamiesz, albo zalalo sie woda i tusz rozmazał, albo był przecienek i nie zauwazyłes, albo to byl nadeslny list przez jakiegos zcytelnika.
wez sztanielek i sobe sam sprawdz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzeźba ramion

Następny temat

duze lapsko

WHEY premium