SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

B12

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE wiem czy wiecie ale witamina B12 jest odpowiedzialna za wystepowanie silnego nasilenia tradzika , wiec nie powiem zebyscie jej nie jedli bo to nie mozliwe gdyz prawie kazda odzywka ma jej sporo ale jak byscie spotkali kiedys odzywke np bialko serwtkowe bez dodatku tej witaminy to dajcie znac jak najdszybciej !!!

Jakub
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
nie po to sa zastrzyki zeby je pic, po to kujesz tylek zeby od razu przechodzilo do miesni/krwiobiegu. Picie zbednie ci obciazy watrobe. Juz lepiej kup sobie B12 Naturella 10 tabletek tego odpowiada 1 zastrzykowi. Ceny sa podobne.

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to nie dawaj SOG'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z SOG'a, a zajmie Ci to tyle samo czasu! Dzięki

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL" Doradca w Suplementacji

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
... osobiscie nie spotkalem sie z taka odzykka;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
rekin co sie trodzikiem przejmujesz b12 jest bardzo dobra poprawia stezenie we krwi przez co jestes silniejszy i bardziej wytrzymaly...odzywki musza b12 posiadac jak taka znajdziesz to nie bierz bo musi to byc kila!!!



pozdrawiam

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne ze wiem ze ma super dzialanie ale nawt nie wiecie jaka jest szkodliwa na syfy !!!!!

Jakub
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 230
albo rybki albo pipki - co ty chcesz miss polonia zostać? :)

Usiądź na brzegu rzeki i poczekaj aż przepłyną ciała twych wrogów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
W życiu nie miałem syfów po żadnej odżywce,a witaminą B12 szprycowałem się domięśniowo i też nic mi nie było.Upewnij się lepiej,czy za tymi syfami nie stoi inna przyczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozwiązanie problemu jest proste i tanie:

do vit b12 trzeba stosować wyciąg ze skrzypu polnego w tabletkach - reguluje problem a dodatkowo pozwala polepszyć przemianę materii a co za tym idzie zwiększyć masę

rem9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze to sprawdzic a pytam sie dlatego ze chodze od dosc dlugiego czasu do dermatologa i naprawde zna juz moj organizm dosyc dobrze a musze powiedizec ze jest to jeden z lepszych dermatologow w moim miescie i oprocz tego ze naukowo potwierdzone jest to ze od wit b12 zachodza zmiany na skore to w moim przypadku jest tak samo

Jakub
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
Moze masz i racje ale to jest sport dla tych,ktorzy potrafia sie poswiecic wiec nie gadaj tylko cwicz a na syfy wez SUDOCREM badz VARIDERM mowia ze dobry...
Sam mam problemy z syfami ale co takie zycie.Wez sie chopie w garsc i nie pitol tylko cwicz a syfy (kto ich nie ma) ci przejda z czasem same.


POZDRAWIAM!!!

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Solarium często pomaga na syfy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale kto tu mowi ze ja sie tym az tak przjmuje denerwuje mnie tylko to ze naprawde uwazam na syfy (odpowiednia dieta ito) a mimo to jest ich od za***ania a np tacy sterydziarze ktory przychodza na silownie wygladaja jakby zjedli krowe a cere maja jak dziecko i gdzie tu sprawiedliwosc ? i tylko o to mi chodzi

Jakub
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina Hi-tec-troche inne pytanie

Następny temat

solidna masa

WHEY premium