SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po martwym ciągu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 581
Od pewnego czasu dołączyłem martwy ciąg do mojego marnego treningu. Po 4 seriach strasznie bolą mnie plecy (do tego stopnia, że prawie nie mogę się schylić). Ćwiczenie wykonuję raczej poprawnie (skupiam się na technice nie rzucając się na wielkie ciężary) i używam pasa. Co może być problemem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 285 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2721
Sluchaj, jak zaczynasz swoja historie z MC, to nie uzywaj pasa, tylko bazuj na malych ciezarach aby wzmocnic prostowniki i inne miesnie. Na poczatku to normalna sprawa z bolem w ledzwiowym. Nie zajedz sie na poczatku z nim abys nie przepalil miesni, bo wtedy bol moze sie nasilic. Pamietaj aby w ten dzien kiedy robisz MC, zrobic sobie jakies rozciagajace cwiczenia na koniec treningu (stretching), oczywiscie dodaj rowniez zwisy na drazku wtedy bol minie, odrazu poczujesz sie lepiej ;) Basen tez moze pomoc.

Mialem to samo na poczatku. Mozesz sobie zrobic 1-2 tyg przerwy od MC i siadow. Jak ci to nie pomoze, to jak wyzej pisza, mozesz miec kontuzje i polecalbym udac sie do lekarza.

hoho nie spojrzalem na date

Zmieniony przez - Isaler w dniu 2010-10-09 17:24:48

"A ty idź, idź, nie przejmuj się, droga sama zaprowadzi Cię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze ci nie pomoge ale oglnie na temat MC napisze...
jest to cwiczenie specjalnie przeznaczone dla osob ktore biora udzial w zawodach w rwaniu itp jest to cwicznei kaleczace nasz uklad (jezeli jest zle wykonywane). Ja MC nie robie cwicze natomist na "samolocie", roznego rodzaju sciagania linek itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1969
a trenujesz w domu czy na silowni ? jezeli na silowni to podejdz do jakiegos trenera i sie spytaj jak to robic bo sam wiem ze to cwiczenie jest trudne technicznie sam mialem z nim troche problemow zebyw szystko zgrac przez pierwsze 2 tygodnie robilem to cwiczenie bez obciazen zeby to zgrac
Pzdr
Arbuz92
Ps. Wesolych Swiąt :D !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Kwestia przypilnowania i nauki techniki, bo tu musi byc problem... Cwiczenia nie pomijaj, bo jest to szalenie wazne cwiczenie bez ktorego ciezko o konkretna sylwetke...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
a może nie trenowałeś nigdy ciężko prostowników i dlatego ten ból, ja po dobrym treningu pleców też nie mogę sie schylić,na początku radze nei używać pasa, niech prostowniki sie przystosuja do ciezkiego treningu, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 581
Ćwiczę na siłowni. Jeśli chodzi o technikę to pytałem 3 bardziej doświadczonych osób i mówili, że wszystko jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Jakiego typu jest to bol? Typu zakwasy czy jakis inny?

zdr/

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 581
Zakwasy to nie są. Po prostu ból w dolnej części kręgosłupa (lędźwiowej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 581
W sumie nie pierwszy raz tak mam po MC. Po kilku dniach ból znika, ale jest uciążliwy. Może to przez niedostateczną rozgrzewkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4666
może mimo tego że masz pas robisz "koci grzbiet?"

cały czas do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1015
mi sie wydaje ze przez brak rozgrzewki, poniewaz wczoraj mialem taki sam problem i dzis mnie kregoslup w czesci ledzwiowej boli strasznie:P

ostry trening czyni mistrza...chemia czyni cuda :]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastapienie cwiczenia

Następny temat

Początek

WHEY premium