SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Awaria wiazadla :/

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
To teraz sie tylko wyzale - w pon pan dr hab. ortopeda taumatolog sportowy, ordynator szpitala miejskiego w Gdyni mnie nie przyjal, a dzis oswiadczyl, ze on tutaj nie zajmuje sie konsultacjami i ew. zaprasza do swojego prywatnego gabinetu, na ktory oczywiscie mnie nie stac

Ortopedy w mojej przychodni nie ma, a chirurg przyjmuje w piatek. Fantastycznie jest. I jak znam zycie dostane diprofos i do domu - super jest :-/

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
http://www.e-stacja.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
ja C przesdtawie sytuacje wczorajsza moja
Poszedlem do lekarza ogolego - nie mam takigeo ale niedawno zapisalem sie do pobliskiej przychodzi - wyglada na nowoczesna wiec stwierdzilem ze moze byc jakbym czegos potrzebowal.
Poszedlem z moim barkiem - na wstepie z usmiechem do Pani lekra - dosyc mlodej ale widzialem po prozmowie ze byla ok
Na dzien dobry wyjasnilem je ze to i tamto mam z barkiem - pytanie o sterydy oczywiscie padlo ajakzeby inaczej ale pozniej zaczalem jej mowic ze diclofekanow ja nie chce ketoprfenow tez nie bo cos tam wiem na ten temat - pytalek o cwiczenia etc etc az wkoncu sie okazalo e Pani sie tak naprawde nie interesowala stawami bo ona jest internista - ale stwierdzila ze cos tam wiem i mam ciekawe podejscie - etc etc i dala mi skierowanie.
Mowie jej wprost ze jesli tam lekarze mi dadza diclofenac albo inne ******ly i beda mnie ciagnac pol roku to po pierwszej wizycie ich wyzwie i powiem ze nie chce zeby mnie leczyli i ide do innego ..po dluzszej rozmowie pani stwirdzila ze oni maja umowe (tamci lekzre do ktorych mnie skierowala) z firma ktora produkuje przecibolow/przeciwzapalne leki i pewno beda mi ozrdaac to wlasnie ... powiedzialem ze nie ma bata i nie wezme ...koniec koncow - pani dala mi po cichu nazwisko lekarza do ktorego sama by poszla jakby miala problemy - tak mowila - pytalem ile gosc ma lat bo chialem widziec czy ma w sobie jeszce pasje zawodowa i czy siedziw nowosciach jakichs - mowila ze takich pytan sie nie zadaje - ale ja jej powiedziale mze ja nie zadaje standardowych pytan itd wkoncu pwiedziala ze facet siedzi w nowosciach i jest naprawde dobry (firma w ktorej pracuje ten gosc jest prywatna placowka ale maja umowe z kasa chorych wiec zobaczymy)
jutro go sprawdze i powiem ci jak bylo

nadal jednak jestem zdania ze prywaciaz pasjonat to wyjscie nr jeden i nie zmienie tego raczej
ostatnio sie smialem z przypadku znajomego ktory powiedzial mi ze cos go zaczelo bolec w nodze - w udzie po wewnetrznej stronie (znajomy gra w pilke nozna)- poszedl do lekzra a tam sie dowiedzial ze wyrostek ze watroba etc itd itp...z ciekawosci poszedl do prywatnego specjalisty od sportowej medycyny - gosc 50zl wzial za wizyte - chwycil go w dwa miejsca ... poluchal co ma do powiedzenia pacjent - posawil diagnoze naderwania przyczzeu miesnia przywodziciela i jeszce raz uepwanijac sie postawionej diagnozie - zrobil szybkie badanie i ...to wszystko
50zl 10 min i cala prawda
albo pol roku chodzenia i kupowania lekow - napedzania machiny marketingowo-umownej lekarz<-->firma farmaceutyczna i zazwyczaj nic z leczenia .
POLSKA !! HEJ HOOOO !!

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Cudnie

Dlaczego odradzasz diclofenaci? Ja sie wlasnie smaruje Olfenem. Za dwa dni mam w planach Veral i Ketonal lub Profenid.

Jakies sugestie?

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
http://www.e-stacja.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
zadnyh sugestii - pozostawiam to lekarzom madrym - od tego sa

nie to ze nie wierze w diclofenaki czy ketoprofeny - wierze i sa bardzo dibre - jednak mialemna mysli to - ze nie mam zamiaru isc do lekarza tylko po to zeby mi przepisal bee'gay - jesli wiesz co mam na mysli
chce WYLECZYC I WZMOCNIC a nie bawic sie w kotka i myszekprzez pol roku - znowu - jesli wiesz o co mi chodzi :)
[pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Czyli rozumiem jakies SAA? Z wlasnych doswiadczen powiem Ci, ze diprofos dziala - tylko troche sie boje skutkow ubocznych.

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
http://www.e-stacja.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Oczywiscie diprofos nie jest anaboliczny.

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
http://www.e-stacja.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nie
nie saa
po prstu nie lubie matactw w stylu - "idz najpierw chlopcze posmaruj sobie mascia a przyjdz za miesiac ...idz kup ten lek i przyjdz za nastene 3" itd ...
w mysl zasady "raz a dobrze" oraz "zrob to dobrze albo wogole nie rob"
po prstu chce polaczyc farmakologie i dosiwadczenie i wiedze lakarza, swoja oraz diete i cwiczenia silowe a wjdna calsoc ktora mam nadzieje mi pomoze a nie "posmrujesz i przyjdziesz pozniej" jesli wiesz co mam na mysli

diclofenaki to byl przyklad tylko - sam ich uzwyam i chwale sobie ich dzaialanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
To jak cos wymyslisz, to rzuc na forum. Ja tez bym chetnie pare stawow podreperowal

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
http://www.e-stacja.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
ja ogolnie wymyslilem ale musisz pamietac ze kazdy staw/schorzenie wokol niego moze byc leczone - a raczej powinno - w inny sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i u kazdego to spraw aindywidualna - choc mozna powiedziec ze wiekszosc mozna zamknac w szereg ogolnych regul ... to jednak lekzra do kazdgeo pacjenta powinien podejsc w indywidualny i wygodny dla niego sposob
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaczynam cwiczyc

Następny temat

Swieta-pomoz!!

WHEY premium