SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artroskopia a odzywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1527
Czy 2 tygodnie po artroskopi i wycinanej lakotce moge brac odzywki typu : kreatyna i gainer
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
soltys-mysle, ze wazny jest takze stan stawów. Wiadomo, iz bol, bolowi nie rowny. Ja swoje mam dojechane od okresu dojrzewania, kiedy to dorwalo mnie jakies gowno, wiec stosowanie suplementow bezposrednio majacych wplyw na wspomaganie stawow, nie daje spodziewanych efektow.

Ofc badania, badaniami, ja jedynie moge sie opierac o nie i swoje doswiadczenia zwiazane z danym suplementem. Jesli faktycznie ktos odczul pozytywny wplyw glukozaminy etc. to ok. Nie mowie, ze jest to niemozliwe.

Peace

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
a ma to sens?

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3342
Witam. Panowie nie chce zakładać nowego tematu i dlatego odświerzam ten.

Otóż jutro po południu będę miał artroskopie kolana. Zostanie usunięty kawałek łąkotki. Kontuzji doznałem na boisku, po skręceniu kolana.

Mam takie pytanie czy moglibyście mi doradzić jakie suplementy zażywać po zabiegu i jak długo, aby noga jak najszybciej wróciła do pełnej sprawności? Chciałbym jak najszybciej ( w miarę możliwości) wrócić do gry. Oczywiście wiem że najważniejsza będzie rehabilitacja, ale chyba jest coś co pomogło by również w regeneracji kolana ??

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hmm oczywiscie rehabilitacja najszybciej jak sie da -> po zdjeciu szwow...
glukozamina a lepiej glukozamina + flexit nutrend (jest teraz dobrej promocji
po operacji szybko miesien chudnie, z dnia na dzien takze bedziesz musial min. na rehabilitacji zajac sie jego odbudowa a jak wiadomo miesien musi na czyms rosnac takze -> dobra dieta, ewentualnie wspomoc sie mozna gainerem ale to juz nie ma az tak wielkiego znaczenia, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wpływ samej glukozaminy, na stawy-lipa. Flexit-jak to woli, ja osobiscie nie odczulem zadnej poprawy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie lipa bo sporo osob odczuwa poprawe - chociazby kumple z mojej druzyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1112
Ja brałem glukozaminę i muszę przyznać, że trochę pomogło. Noga tak nie bolała i w ogóle jakaś bardziej ruchoma była( też po astro) niedługo chyba się wybiorę na drugą diagnostyczną

Zmieniony przez - thj4 w dniu 2009-10-21 21:38:00

"Teraz niby robi te studia większość, i tak będą układali pudła w Tesco.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wyrazam swoja opinie-ja osobiscie glukozaminy nie odczulem, oraz opieram sie o badania, ktore glukozaminie przychylne nie są.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Twoja opinie cenie, ale badania mozna sobie w d... wsadzic skoro wiekszosc osob pomaga i nie ma ch*ja zeby to bylo placebo bo bol kolana nie znika sam z siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
jednym pomaga drugim nie
moze tez co niektorzy wiaza z glukozamina za duze nadzieje na cudowne wyleczenie...

wg mnie troche pomaga
mozna dorzucic chondroityny
lub kupic gotowy stak

warto dolozyc tez w fazie rekonwalescencji spora dawke witamiy C

rehabilitacje zaczyna sie na drugi dzien jak nie ma przeciwskazan
a pelna po zdjeciu szwow

>>>unreal definition<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple -> redukcja - > rzezba

Następny temat

jesli mieli byscie wybrac tylko 1 suplement

WHEY premium