SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold w wieku 17 lat -oceńcie go !

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1178
czy uwazasz ze przez branie sterydow mial waska talie albo szerokie barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
sterydy nie zmieniają układu kostnego ,takim typem sie urodził ztakimi predyspozycjami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Skoro tam na początku jest Arnold w wieku 17 to rozumiem, że zaczął ćwiczenia raczej wcześnie, więc jak do jasnej anielki urósł do 1,88m ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 979
jak nie zmieniaja układu kostnego?=) rozmawiałem z lekarką która uprawiała atletyke ciężką i sama mi to powiedziała. wystarczy zapytac sie każdego lekarza sportowego to ci powie to samo. nadnercze wiecej produkuja chormonów i powoduja nadprzecietny rozrost. jesli chodzi o to pytanie czy sadze ze przez branie strydów miał szerokie bary itp. to moja odpowiedz brzmi ze bez sterydów nie osiagnąłby takiej symetrii- wiadomo ze musiał ostro ćwiczyc - ale bez tego to nic z niego by nie było=)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
kroto1 - ok bez steryd by tego nie osiągnął wiadomo, ale zauważ że ile ludzi amatorów bierze sterydy, wejdź do działu doping to zobaczysz co się dzieje i właściwie nikt nie wygląda tak jak on i nie ******l że byś tak wyglądał bo założe się że gdybyś brał wszytsko ile się tylko da i ciągle ćwiczył latami to nie będziesz tak wyglądał jak on.


jak jesteś głupi to nie pisz takich rzeczy na forum i tyle!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15168
wystarczy spojzac na zdjecia gdy nie bral jeszcze napewno, a juz wtedy byl szeroki w barach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Słyszałem że sterydy zamykają wcześniej nasady kości czyli hamują wzrost i rozrost oragznizmu ale że przyczyniają się do zwiększenia szkieletu to już nie...


ludzie sr*m na to jak kto wyglądał kiedy maił tyle i tyle lat i gó*no mnie to obcodzi bo i tak nie będzie drugim ARNOLDEM.

Np. To co że maluch po tuningu jest szybszy na 1/4 mili od Galardo. Galardo to Galardo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
już podobno w wieku 17 lat koksował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Przynajmniej po zdjęciach tego nie widać. Jak na 17 lat wysuszony. Ale 19 to już respekt.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1178
w sumie dążę do takiej sylwetki jak on prezentowal, nie tak przypakowanej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tapety

Następny temat

Trening dawnych mistrzów?

WHEY premium