SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold - pomocy! :<

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1663

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
Cześć i czołem!

Zafascynowałem się ostatnio Arnoldem Schwarzenegerem, toteż oglądam pełno Jego filmików(z przeszłości), treningi itd.
Interesuje mnie pewna sprawa, mianowicie;
Na daną partie mięśni mogę robić ile ćwiczeń?
Ile serii?
Zważywszy na to, że trenuję trzy razy w tygodniu.

To jest trening Arnolda, ale tylko połowa, co Wy na to?

Rozgrzewka-wyciskanie sztangi na ławce poziomej-1 seria x 15 powt.

Superseria:
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej-5 serii(10,8,8,6,4 powt.)
-podciąganie na drążku szerokim uchwytem(do karku)-5serii po 10 powt.

Superseria:
-wyciskanie sztangielek na ławce skośnej(głową do góry)-5 serii(10,8,8,6,4 powt.)
-podciągania na drążku w wąskim uchwycie-5 serii po 10 powt.

Serie pojedyńcze:
-rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej-5 serii(10,8,8,6,4 powt.)
-pompki na poręczach-5serii (15,10,8,8,8 powt.)


Bardzo dużo serii. SOGi będą leciały, za dobrą pomoc.


Zmieniony przez - Ukis w dniu 2011-06-18 16:18:26

"żyj chwilą"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Skoro tak to otwarcie uznajmy ze to dzial od lat min.17-tu. I mysle ze problem Arnoldowych planow sie rozwiazal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3521 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72032
nigdy nie bedziesz jak on, ten trening nie jest dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
Nie prosiłem Cię o opinię o mnie, tylko o odpowiedź do tematu.

"żyj chwilą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Ale on ma racje i zakuj to do glowy. Im predzej tym lepiej. Poza tym jaka masz pewnosc ze nie jest to kolejny z Weiderowskich propagandowych wypocin?? jesli wiesz o czym mowie... marketing bardzo szeroko rozumiany a Ty sie wzniecasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Ukis: chyba nie zrozumiales zamiarow kolegi wyzej, to nie byla zlosliwosc. Ma racje, nie mozesz skopiowac treningu zawodowego kulturysty. Zajedziesz sie. Zajrzyj do dziennikow treningowych, nikt tam nie trenuje planami arnolda czy Colemana, bo jestesmy zwyklymi ludzmi, nie mamy takich genow ani takiego wspomagania, nie poswiecamy kazdej chwili na regeneracje, nie jestesmy zawodowcami.

Poza tym to nie jest dzial dla Ciebie.

Zmieniony przez - revan2005 w dniu 2011-06-18 16:42:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
J/w

Skąd masz pewność że to trening Arnolda?
A może 1 z setek przerobionych...

Skoro tak się nim fascynujesz,to powinieneś wiedzieć że lubił wpuszczać ludzi w maliny

Ile można zrobić ćwiczeń na partie?Ile chcesz.
Tylko rodzi się pytanie:Czy żołądek zmieści taką ilość jedzenia jaką będziesz potrzebował...no i czy wyrobisz się w określonych ramach czasowych


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2011-06-18 16:45:22

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
Aha.
Ktoś napisał, że to nie jest temat dla mnie, hm... wątpię, że ta osoba trenuje dlużej niż ja.

"żyj chwilą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
sugerujac sie profilem: posiadajac 33 w bicepsie...(szkoda ze nie napisales ile w udzie, ale pominmy) oraz ukazujac swoj zachwyt wszystkimi marketingowymi sztuczkami stwierdzam iz przydalby Ci sie kubel zimnej wody na glowe (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) a takie wrazenia zapewni Ci dzial wyzej :) FBW nic dodac nic ujac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
Rozumiem. Jednak nadal myślę, że to dział dla mnie. Kulturystykę trenuję drugi rok toteż twierdzę, że 33 w bicepsie, to wyczyn, jak ja mój wiek - 12lat.

"żyj chwilą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
to czemu w profilu masz wpisane 15 lat i 1,5 stażu ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki trening na łapy?

Następny temat

push pull

WHEY premium