SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Apetyt na warzywa i białko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
Black Hole, chyba jedyny wart uwagi w tej materii, choć ostatnio nie jestem na bieżąco z suplementacją na topie nie licząc spalaczy i przed treningówek.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-08-14 22:43:53

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
A jakie przyprawy polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
naturalne przede wszystkim - zioła, sproszkowane warzywa, mieszanki bio - ale tu już trzeba zabulić, ostatnio płaciłem ok 15zł za bodajże 25g.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-08-14 22:50:38

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Przyprawy, tłuszcz itp. Koniu dzięki za patent właśnie zrobiłem.

Dwa serki z Lidla bez tłuszczu(okropne są ale nie mają fatu), utarłem jabłko i podgrzałem w mikrofali + słodzik i cynamon. Gut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Hm co do np. twarogu sam nie lubię, ale pare dni temu zrobiłem szejka i nawet nie poczułem że go do niego dałem - czyli możesz pokombinować. Jednak uważam że do wszystkiego się da przyzwyczaić, nawet planuje z twarogiem bez dodatków chociaż można go popijać herbata/wodą lub mlekiem (zależy dla kogo) i lepiej wchodzi. Sam kiedyś nienawidziłem płatków owsianych a teraz nie zwracam już uwagi na smak tylko z rutyny biore łyżke i wcinam ;D

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
owsiane są za***iste z kompotem truskawkowym, ale to raczej dla ekto, jeżeli kompot taki babciny.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Owsiane zalać wrzątkiem(górskie) odlać wodę, dodać WPC, wody i jest git. Co do kompotu to taki z rabarbaru na słodziku może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
To jbc dzięki ale to, że trzeba mieszać składniki to już wiedziałem. Jeszcze będę kombinował ale i tak z tego nic nie wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie wiem więc po co zakładasz temat skoro spisujesz od razu wszytsko na niepowodzenie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Twaróg proponuję też z miodem. A myślałeś może żeby zamiast twarogu wcinać jogurt? Ale taki gęsty, turecki - vel grecki. Smakuje lepiej niż twaróg, a też dostarcza białka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do redukcji, ukladanie diety, pare niejasnosci.

Następny temat

Poważna redukcja pomocy.

WHEY premium