SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antykataboliki na redukcje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Witam, w marcu/kwietniu bede robil redukcje i nie wiem jakie antykataboliki kupic, zeby nie poleciało mi z nic z mięcha. Zastanawiałem się nad czymś w stylu bcaa+gluta, jak np. G-Force ze SportsOne czy odpowiednik z Treca. No i teraz pytanie - czy to zdaje egzamin, czy lepiej kupic aminokwasy i glutamine osobno? Czy moze wogole cos innego? No i cena.. Bede mogl na te antykataboliki przeznaczyc okolo 150zl i chcialbym zeby wystarczylo mi na 2 miechy ostrej redukcji. Pozdrawiam, sogi czekają.

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
wsumie ja nie mam az tak duzo tego tluszczu, ale tak jak mowisz, zaczne od 2kapsow i bede zwiekszał w miare potrzeb

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jak juz to BCAA w dobrych dawkach...

Ale to tylko wtedy jak zapewnisz dostarczanie bialka z jedzenia. Bialko= najlepszy antykatabolik. Oczywiście węglowoadny też -te w najbardizej newralgicznych punktach dnia- po treningu, po aero...

Oczywiscie tu wszytko zalezy od diety.WSZYTKO. Na redukcji dieta to klucz.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Najważniejsza dieta, trening siłowy i aeroby.

Z supli antykatabolicznie to głównie bcaa, glutamina to jak masz kasę a jak nie to lepiej dołóż do bcaa.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
nie zrozumielismy sie chłopaki

wiem, ze dieta, trening, etc (teraz robie mase, jest odpowiednia dieta, trening i suple). nie pisałem o białku, bo to przeciez podstawa :P az taki zielony to nie jestem, ale chce wiedziec co kupic, zeby znowu nie bylo sytuacji ze "okazyjnie" kupilem wysokie bialko sportsone, ktore okazalo sie bulkiem...

no więc chodzi mi o konkrety - jesli BCAA to jakie, jesli glutamina to jaka i jakie dawki, zeby to wszystko miało ręce i nogi. no ale rozumiem ze te wynalazki typu G-Force sobie odpuscic?

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
BCAA Olimpa Mega Capsy 1 gram na 10 kg masy ciała przed po treningach
HMB Mega Capsy - od 4 do ilu chcesz gram rano przed po treningu na noc

L-Glutamina Rano 10 gram po Treningu 10 gram na Noc 10 gram

Jakis Spalacz Tłuszczu

i możesz sie tez pokłusic o dodanie Kreatyny żeby zwiekszyc troche wytrzymalosc-sile na treningach gdzie na redukcji bedzie jej malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
podpinam się do tematu:

przykładowo jeżeli cykl reducyjny będzie trwał 6-8 tyg
to:
-Kreatynę stosować od początku do końca cyklu 5g dziennie (GNT 5g na czczo, DT 5g po treningu)

-Spalacz dać dopiero w 3 tyg trwania redukcji czy można walić od początku

-BCAA 1g/10 KG przed i po treningu (u mnie 16g łącznie)
czyli tylko w DT stosować?

Nie wspominam o Witaminach, O3, ZMA, Vit C bo to jest w standardzie

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Kreatyne od Poczatku
6 tygodni redukcji to malo spalacz mozna od 2-3 tygodnia

BCAA w dni treningowe na noc kazeina tylko ty cwiszysz tylko na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
BCAA Olimpa Mega Capsy 1 gram na 10 kg masy ciała przed po treningach
HMB Mega Capsy - od 4 do ilu chcesz gram rano przed po treningu na noc


czyli w DT bcaa 14-16g w moim przypadku (w DNT wogole bez bcaa?)
a co do hmb to wyszloby ze w DT 12g, w DNT 8g? no i czy naprawde oplaca sie kupowac to hmb? bo slyszalem ze efektow za bardzo to nie daje..

L-Glutamina Rano 10 gram po Treningu 10 gram na Noc 10 gram

czyli DT 30g, DNT 20g? kurde to ile tych capsow bede musial kupic? no i pytanie tak jak przy hmb - czy naprawde to konieczne?

Jakis Spalacz Tłuszczu

karnityna czy thermospeed? jesli thermo to jakie dawki?

i możesz sie tez pokłusic o dodanie Kreatyny żeby zwiekszyc troche wytrzymalosc-sile na treningach gdzie na redukcji bedzie jej malo

ale jesli przed redukcja zrobie jeszcze cykl z kretą (bo do rozpoczęcia redukcji caly czas jestem/bede na masie) to pozniej chyba nie moge juz jej dodac do diety?

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
jabloock ja wiem czy mało?

zobaczymy jak nadejdzie czas redukcji...
ile potrwa to jeszce nie wiem, min 6 tygodni

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
tak

trzeba na bieżąco oceniać/korygować.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie neo zalezy do jakiego poziomu BF chcesz zejsci jaka masz budowe no i ile miesni chcesz stracic heheh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nano vapor + storm

Następny temat

Węglowodany

WHEY premium