SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anglia / UK - czyli gdzie kupować i co jeść na emigracji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
powsadzaj w buty, w ciuchy... Nie powinienes miec problemow.

to chyba kiepski pomysł... nie wydaje Ci się że może to wyglądać podejrzanie, jakies tabletki poupychane po butach, ubraniach?
wieź to normalnie i nie chowaj jak by to były narkotyki.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
sahem mam rozmiar buta 43... jak tam wsadzić 4kg białka? ale masz racje nie bede sie czaiłwsadze normalnie w wiadrach i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Wszystkie suplementy spozywcze, w tym i odzywki mozna przewozic przez granice. Tzw. Dietetary Supplement sa dopuszczone do wwozu do UK. Wszystkie suplementy musza byc zamkniete fabrycznie. Jezeli rodzaj danego supla jest dostepny w UK. to znaczy ten sam rodzaj mozna wwiezc ze soba.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 451
z tym upychaniem to taki grypsik, ja sienie ukrywalam, jakbym narkotyki przewozila...troche dystansu panowie... wbuty i ubrania powkladalam,aby nie latalo,i dzieki temu mniej miejsca zajelo mi w torbie... pampuch,mozesz przeciez zadzwonic na informacje na lotnisko i zapytac. pozdrawiam i powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18161
Pampuch-spoko, masz racja ta wypowiedz tez mi sie nie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3914
co powiecie na piersi indyka z tesco, 626g w cenie 2,8funta

B: 22,3
T: 1,2
WW: 1,9

przynajmniej tak napisali ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 242
gdzie moge kupic krete w Londynie i jaka najlepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Mozna kupic naprawde tanie suplemenety przez internet.
Sprobuj np:
http://www.myprotein.co.uk/

Kupilem u nich bialko serwatkowe koncentrat 75% bez zadnych dodatkow smakowych w worku foliowym i wyszlo jakies 7L za kg (przy zakupie 5kg)co jest cena naprawde bardzo dobra (latwo sie miesza z mlekiem i niezle smakuje a do tego dosc szybko wchlania -jakies 45-60min. i jestem glodny).
Kreatyne tez maja ,i chyba tanszej juz nigdzie nie kupisz.
Wszystko to produkty wysokiej jakosci.
Wzialem tez od nich BCAA -dalo sie odczuc kopa na treningu.
Z reszta mozecie sprawdzic sami ,jak nie pasuje to kupic cos drozszego z innego sklepu.
Wystarczy uzyc np. google.co.uk i wpisac intersujacy nas suplement i wyswietli sie setki roznych stron.
Nie zapomnijcie ,ze Anglia wychodowala takiego kolesia jak Dorian Yates ,wiec raczej znaja sie tu na rzeczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 892
Interesujacy sklep.
Wpisujesz ile kilogramow bialka chcesz, jaki dodatek smakowy maja dodac , czym poslodzic i w co zapakowac. To sie nazywa pelna obsluga. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Tez mi sie to spodobalo :)
Nikt mi przynajmniej nie narzuca co i jak mam jesc ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawa Jajek:)

Następny temat

Obwód brzucha a wzrost.

WHEY premium