SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Kołodziejczyk-przygotowania do Pucharu polski 2011 z suplami Hitec nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 36427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821


...na dobicie barków wycisk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Dajesz Andrzej, już niedługo Arnold. Widzimy się w Zabrzu

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Pewnie ze daje.Arnold zbliza się bardzo szybko, niedługo weekend i tylko 2 tygodnie.....Do zobaczenia w Zabrzu Karol.
Dzisiaj zrobilem dwie serie aerobów po 30min i trochę pozowania...Ci którzy startują wiedzą jaka to charówa,po 5 minutach byłem zlany potem jak po 30min aerobów,ale wiem ze ta praca zaprocentuje na scenie kiedy trzeba przytrzymac pozę odpowiednio długo przy kolejnych porównaniach i panowac nad nienaturalnymi grymasami wysiłku na twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Andrzej życzę powodzenia,forma bardzo dobra, myślę że będzie nawet lepsza niż ta z ME w Holandii,razem z Brusem powinniście powalczyć o dobre miejsca.

Ps. Co do pozowania to w 100% masz racje,dużo bardziej wyczerpujące niż kręcenie cardio no i co jak co ale to najlepszy trening izometryczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Świetna forma na zdjęciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Hej Giszman.Pamiętam Cię z Mastricht.Super formę miałeś.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
Andrzej,wiadomo juz coz o wynikach kwalifikacjii na arnolda???

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dzięki Andrzej!To były mega udane ME dla nas wszystkich, oby więcej takich sukcesów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
rewelacyjna forma!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Dzieki Kamil.Forma moze jest ok.ale do tej docelowej jaką chcę osiągnąc troche mi brakuje.
FULL powiem Ci na dzien dzisiejszy wiadomo ze do Madrytu ma leciec 8 osób.Najprawdopodobniej nasza czwórka z ekstremalnej dwójka chłopakow z klasycznej i dwie dziewczyny.Ale to tylko moje przypuszczenia.Oficjalny komunikat musi byc niedlugo bo do 23 wrzesnia jest termin zgłaszania zawodnikow do startu w Madrycie.

Dzisiaj trening nóg
Prostowanie
1 seria 30powt
2 seria 20powt
3 seria 15,powt,8powt,8powt

wyciskanie jedną nogą
1 seria 20powt
2 seria 15powt

przysiady na hack maszynie stojąc przodem do niej
1seria 15powt
2 seria 12powt

hack przysiady
2 serie po 15powt

wykroki
1 seria po 15powt na kazdą nogę

uginanie jedej nogi w staniu
1 seria 20powt
2 seria 15powt

martwy ciąg na sztywnych nogach
1 seria 10powt
2 seria 10powt
3 seria(na maxa)10powt

uginanie w lezeniu
1 seria 10powt,5powt,5powt

łydki na suwnicy
3 serie po 15powt

na koniec rozciąganie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONKURS! BACK TO THE RULES HI TEC RULES

Następny temat

Magnesium Citrate

WHEY premium